Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hány év után váltatok el és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év után váltatok el és miért?

Figyelt kérdés
hány évesen jöttetek össze,?hány évig voltatok együtt,?ha voltak gyerekek hány évesek voltak mikor szétmentetek? milyen változások történtek ami miatt a válásig jutott a dolog?
febr. 13. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13 a szerencseszámom. Két válásom volt és mindkét alkalommal 13 év után hagytak el. Az első eset nagyon megviselt, a másodikat észre sem vettem. Egy másik férfiért elhagytak, azután jött a halál. A második esetben megvontam az anyagi támogatást, ezért elmúlt a szerelem. De harmadszorra már húsz éve normális házasságban élünk.

Mindig van remény, csak az élet rövid. Csak a szeretet, ami számít!

febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Gyerekek vannak, ők az élet nagy ajándékai, de a házasság két ember szeretetközössége. Nem a gyerekek (vagy a nagyszülők, rokonok) tartják össze a házasságot.
febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

15 éve vagyunk házasok (27 évesen jöttünk össze, 29 évesen házasodtunk), múlt nyáron, 14 év után közölte a férjem hogy ő nem kér belőlem többet, de hivatalosan nem lépett még semmit. Az indoka, hogy mindketten megváltoztunk és szerinte már nem lehet helyrehozni a kapcsolatunkat.

4 gyerekünk van, 14-12-10-6 évesek.


Mivel úgy tűnik, neki megfelel így, hogy gyakorlatilag kilépett az életünkből, ezért én kezdtem el utánajárni az intéznivalóknak, és nekem kell beadni a válópert és a közös ingatlan eladását is elnindítani, hogy elköltözhessünk.

febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!