Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hány éves voltál mikor elválta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves voltál mikor elváltak a szüleid?

Figyelt kérdés
ki költözött el,kivel éltél,mikor lettek új párjaik? hogy viselted ezeket? hogy viselkedtek a szüleid és milyen gyakran láttad őket?
febr. 14. 02:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13 voltam. Apukám gyakorlatilag nem élt velünk előtte se, másik városban dolgozott, volt, hogy hétvégente láttuk, vagy ha otthon volt, akkor se sokat foglalkozott velünk, nem volt sose az az apa típus. Anya nevelt fel minket, ő amolyan igazi tyúkanyó, vele mindig is szoros volt a kapcsolatunk. Egyértelmű volt tehát, hogy anyával maradunk (testvérem és én), nem sok minden változott, mert apát utána is hébe-hóba láttuk, és amúgy sose veszeledtek előttünk anyával. Vicces az egészben, hogy nem sokkal később apa bemutatta az új párját, akitől hamarosan gyereke is született, ekkor 14 voltam. Az új párjával és a kistesónkkal, illetve a apai nagyszülőkkel nagyon jó, szoros viszonyunk alakult ki/maradt, míg apát továbbra is ritkán láttuk, volt, hogy úgy mentünk látogatóba, hogy nem volt otthon. Ki gondolná, hogy az új párjával is szétmentek pár év után, vajon miért...de a jó viszony megmaradt, ápoljuk a családi kapcsolatot. Anya elmesélte utólag, hogy ez neki mennyire nehéz volt, de hihetetlen erős volt, és miattunk sose mutatta a bánatát. Azóta jóban van ő is a féltesóm anyukájával, érdekes, hogy az idő mennyi sebet begyógyít. Anyukám 17 éves koromban jött össze egy férfival, ő is másik városból való volt, hétvégente jött, nagyon szerettük, kifejezetten jó fej volt. Sajnos 7-8 év után vége lett annak is.
febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

23 voltam.

Hála a jó istennek, hogy elváltak, mert nem lehetett elviselni az otthoni állapotot. (Napi többszöri asztalcsapkodásig, artikulálatlan üvöltésig fajuló vita volt az utolsó évben.)

Apu költözött el, mert ő előtte nem sokkal örökölt egy házat, anyu meg mi maradtunk a közös ingatlanban, amiben azóta is élünk, mert senki nem vette meg, és egyik szülő sem akarja kifizetni a másikat.

febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10 éves voltam, tesóm 14.


Mi költöztünk el anyukámmal külföldre, annak ellenére, hogy én apukámmal akartam maradni, de ez nem érdekelte őket. Amikor 4 évvel később Apukám végre fellebbezett és már betöltve a 14 évet, engem is meghallgatott a bírósád, akkor jöhettem vissza hozzá. Tesóm anyukámmal maradt.


Apukám elég hamar összeszedett egy borzasztó rosszindulatú nőt, akivel tizen-kevés évig volt, majd utána pár évente váltogatta a nőit. Most a jelenlegi felesége a legnormálisabb, vele kb 7 éve van együtt, de már 71 éves, szóval remélem, ő lesz az utolsó.


Anyukám - mint utóbb összeraktam - a fiatalkori szerelme segítségével rendezkedett be külföldön és az ő szeretője lett (a pasi nős). Az a kapcsolat kitart azóta is, ennek már 34 éve. Én alapvetően bírtam a pasit.


A válást megelőző években borzalmas volt, nálunk is rendszeres esti, éjszakába nyúló veszekedések, szikrázó feszültség a levegőben. Apukám sokat csajozott, ez valamilyen szinten téma is volt otthon.


Miután elköltöztünk, kéthetente hétvégén volt apukás láthatás, akkor utaztunk mindig pénteken ide, vasárnap vissza, tiszta feszkó volt mindig a hangulat. amikor visszajöttem Magyarországra, akkor már annyira nem volt kedvem anyukámhoz kiutazgatni, szóval önhatalmúlag ritkítottam a találkozásokat, amit ő nagyon zokon vett...

febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

7# szörnyű.. akkora gyerek 6eve nem latta szegény az anyját?

Milyen anya az ilyen vagy miért/hogyan történt ez?

Kifejtenéd?

febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!