Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hány éves voltál mikor elválta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves voltál mikor elváltak a szüleid?

Figyelt kérdés
ki költözött el,kivel éltél,mikor lettek új párjaik? hogy viselted ezeket? hogy viselkedtek a szüleid és milyen gyakran láttad őket?
febr. 14. 02:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

4 voltam, anyámmal és 2 tesómmal (6 és 14 voltak) mi költöztünk el...

Apámnak már a válás alatt lett egy nője. Anyámnak csak 2-3 évvel később lett párja, de hosszú távon nem nagyon maradt meg senki...

Apámat eleinte hetente, később 2 hetente láttam, ami nem is baj mert elég abuzív volt.

Nem viselt rosszul a válásuk mert fel se fogtam.

febr. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
5-6, nem igazán emlékszem rá. Jóban maradtak, nem volt semmi balhé. Apát úgy láttam, ahogy ráért, nem fix munkaideje van, sokat volt külföldön is, nem volt fix láthatás, de gyakran voltunk nála meg ő is jött néha, ha nálunk volt megtartva egy szülinap vagy ilyesmi, mentünk csak apával nyaralni hármasban (tesó), vagy az új párjával is, stb. Hamar lettek új párjai mindkét szülőmnek. Velük nem olyan közeli a viszony, de nem vészesek.
febr. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Három éves voltam.


Apa költözött el, mert nem volt más lehetőség. Ritkán láttam, mondhatni nem volt igazán az életem része.


Tartós kapcsolat amiről tudok olyan rá 9-10 évre lett nekik.

febr. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
14 éves koromban az anyám elment dolgozni majd nem jött haza hanem ment az új csávójához aki egy lakásban élt a családjával
febr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az én szüleim 2x “váltak el” (azért írom így, mert nem voltak amúgy házasok).

Egyszer akkor, amikor kb 3-4 éves voltam, akkor azért mentek szét, mert apám megcsalta anyámat (ezt persze akkor nem tudtam, csak nagyobb koromban), pár évig külön voltak, ekkor apámnak volt barátnője, anyámnak nem volt senkije. Anyámmal laktam, amikor születtem, akkor vett egy lakást 1 utcányira onnan, ahol laktunk befektetésként, oda költöztünk, ott laktunk, tehát elég közel volt apámhoz. Nem zavart, hiszen elég kicsi voltam, fel sem fogtam nagyon, hogy mi van, illetve apámmal sosem volt olyan igazán szoros kapcsolatom.

Aztán később újra megpróbálták, kb 8-11 éves koromig megint együtt voltak, összeköltöztünk, aztán utána azért váltak el, mert már szinte semmiben nem értettek egyet. Megint 2 utcányira laktunk utána apámtól, néha ott voltam a hétvégén meg több időt a nyári szünetben, de ennyi. Kb 2 év múlva lett mindkét szülőmnek új párja, akikkel a mai napig együtt vannak. Apámék össze is házasodtak, most fog gyerekük születni, az ő feleségével nagyon jó a kapcsolatom. Anyám párjával már nem annyira, vele akkor költöztünk össze, amikor 15 voltam, 18 éves koromig laktam otthon, két teljesen más világ vagyunk, semmilyen kapcsolatunk nincs.

febr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszülettem már nem voltak együtt, a tényleges válás akkor történt amikor 4 éves voltam. Apukám költözött el, mind a kettőnek folyamatosan voltak új párjaik. Apukámat évente párszor láttam, anyát minden nap. Nem viselkedtek sehogy, élték az életüket, én már teher voltam nekik. Felnőttként az egyikkel már nem is beszélek mert új családja van, a másikat hetente-kéthetente látogatom 1-2 napra. Utáltam mindkettőt de nem csak a felsoroltak miatt.
febr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A páromat a felesége hagyta el 6 éve, a gyerek 11 éves volt. A gyerek azóta nem látta az anyját, bár telefonon szoktak beszélni, és rokonoktól hallottuk, hogy gyereke született, együtt él egy férfival. A párom egy ideig támogatta anyagilag, majd amikor már összejöttünk, abbahagyta. Mi tavaly házasodtunk össze, 2 hónapos a kislányunk, velünk él az első házasságából született gyereke is. A párom és a volt felesége egyáltalán nem szoktak se beszélni, se találkozni. Más országban él a nő. Csalta a páromat, és egy nap mire a párom hazaért a munkából, nem volt sehol. Azóta nem látta.
febr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

13 éves koromban mentek szét, de nem voltak összeházasodva. Igazából anyummal akkoriban rosszabb viszonyban voltam és szívesen mentem volna apám családjához, csak anyum ezt nem engedte. Más kacifántos helyzet is volt ebben, aztán fordult a kocka. Apám nagyon rossz életvitelre váltott, bunkó lett, szóban bántotta anyumat, kiálltam érte, megromlott a viszonyunk, mamám elköltözésével nagyobb hely szabadult fel, anyummal maradtam máig, anyum közben ráadásul rokkant.

Akkoriban félig nem értettem egyet anyummal, de láttam a kínlódásukat és így félig könnyen el tudtam fogadni. Anyummal pont zűrös időszakom volt tiniként, de korosztályomnál érettebb gyerekként a szétválásukat önmagában elfogadtam.


35/F

febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24 éves voltam. Ez egészen más kategória, hiszem felnőtt voltam, nem éltem velük, ezért nem viselt meg olyan értelemben, ahogy egy kisgyereket megviseli. Kicsit inkább csalódtam a család gondolatában, a házasság intézményében, meg az apámban, aki sorozatosan csalta anyámat.
febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

15 voltam amikor anyukám kirakta fateromat, és 16 amikor hivatalosan is elváltak.

Már megváltás volt. Mindennapossá váltak a veszekedések, apám munka helyett a jóégtudja hol járt. Sok munkáját vagy egyáltalán nem, vagy csak részlegesen fizették ki, mert slendrián munkát végzett (szobafestő). Amit esetleg keresett, annak a jó részét leadta a Hitgyülibe, egy másik jó részét a barátnőire költötte. Anyukám meg nem viselte éppen csendesen ezt az egészet. Szóval minden este tőlünk zengett a ház.

febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!