Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El lehet valni ugy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet valni ugy, hogy nem költözik el senki?

Figyelt kérdés

A férjeme a haz, nincs is közös vagyonunk, úgyhogy ez tárgytalan. Két gyerekünk van. A kicsi nemrég született. A kérdés adott. Ha elvalunk de nem költözök el, akkor valamiben meg kell egyeznunk a bíróságon? Ha később elkoltozok akkor újra fel kell keresni őket a gyerekek miatt?

Mennyibe kerül egy valas?



márc. 25. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Biztosan ertekelni fogja, hogy elvaltatok, megis ugyanugy eltek egyutt, mint elotte. Ezt te sem gondolhatod komolyan. Azt irtad, par ev, mire el tudsz menni dolgozni es abbol a penzbol mennel alberletbe. Szerinted az a harmadik fel fog varni par evet erre? Es hol talalkoztok? Elmegy hozzatok bemutatkozni a volt ferjednek, aki a nappaliban fog ucsorogni mig ti a haloban vagytok, vagy mi az elkepzeles?
márc. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik fél helyében nekem ez nem sokat érne, hogy attól még egy fedél alatt vagytok. Előbb hinnék neked, ha keresnél egy albit és még egy ideig húzódna a bürokrácia.
márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Én pont azért nem váltam el úgy, hogy közös házban maradjunk, mert az csak konzerválta volna a jelenlegi helyzetet. 7 éve szeretnék elválni és még mindig reménykedem, hogy egyszer szabad leszek, de harmadik fél miatt nem tenném, mert a szerelem számomra elérhetetlen, mert nem vagyok elég szép és fiatal.
márc. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Előbb költözni kell. Egyébként nem harmadik fél miatt, hanem azért lesz ennek vége mert egyszerűen utaljuk egymást es semmi nem jo. Harmadik nélkül is vége lenne.
márc. 30. 09:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Kozos megegyezessel el tudtok valni bementek a birosagra es megegyeztek,(lepapirozzatok ) a gyermekfelugyeleti jog tovabbi gyakorlasaban, a gyerekekkel valo kapcsolattartasban ,esetleges tartasdijban, lakashaznalatban. Ennyi
márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bafò
márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!