Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy kezdjem újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjem újra?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok. Kb 2 hónapja váltam el. Albérletben élek. Nincsenek barátaim, alapvetően nagyon kevés emberrel érzem jól magam. Inkább egyedül szeretek lenni. A volt feleségem barátaival és az ő társaságával voltam igazán jóban, azonban már a válás után velük sem akarom tartani a kapcsolatot. Nekik egyébként is családjuk van.

Most érzem azt, hogy ha nem is kapcsolat céljából de úgy bármi más miatt ismerkednék, azonban az egésztől óckodom. Találkozni valakivel, erőltetettnek érzem és semmi kedvem. Azonban nyilván magától senki sem fog ide jönni, nem tudom ezt kikerülni.


Írtam pár lánynak, akiket régebb óta ismerek de semmi pozitív. Egyenként nem vagyok rossz férfi szerintem. Van egzisztenciám, biztos állásom, józan életem és nem is nézek ki rosszul. Még is nehéz.


Aki volt így az hogy ugrotta meg ezt ? Nincs kedvem bulizni és az internetes ismerkedés eddig zéró...


ápr. 19. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne valakivel találkozz, hanem keress magadnak olyan elfoglaltságot, ahova olyan emberek járnak, akiket ugyanaz érdekel, mint téged. Próbálj ki egy új sportágat, menj el társasággal kirándulni, vagy jelentkezz valahova önkéntesnek stb. Szóval ahol nem a kényszeres ismerkedés, hanem a program van a középpontban. Így aztán automatikusan megismerkedsz azonos érdeklödésü emberekkel.
ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Válófélben vagyok én is. Ne erőltess semmit. Nem vagy még túl ezen az egészen. Vágysz valamire, de még magad sem tudod mi az, az természetes. Hagyj időt magadnak, míg letisztázódnak a dolgok.

Régi lány ismerősök nem jó ötlet, mert azonnal levágják, hogy valami történt és ezért kerested meg őket.

Én is a férjem társaságával voltam jóban, 1 emberrel tartom a kapcsolatot, bár vele se sűrűn beszélek.

ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt akartam írni mint #1. Ezzel nemcsak hogy új kapcsolatokat szerezhetsz, -és nem is feltetlenül párkapcsolatra gondolok, hanem barátira- de kikapcsolodhatsz, feltöltődhetsz, újra élvezheted az életet, még lehet jobban is mint ez előtt. Nincs ott a görcsös társkeresés, csak jól érzed magad hozzád hasonló emberekkel. Aztán ha nem jön össze parkapcsolat, akkor nem jön, de lehet jóbarátokat is találsz.
ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagy traumán mentél keresztül, így lehet nem kellene egyből kapcsolatot keresned, vagy ezen gondolkoznod. Egyenlőre gyere rá, hogy ki is vagy valójában. Miket szeretsz, miket nem, a válás tanulságait vond le.

Nem kell kapcsolatból kapcsolatba ugrani, ha csak nem vagy függő.


Járj el moziba, színházba, koncertre is egyedül, hidd el tök jó!

Keress sportot amit szeretsz, társasjáték klubot, táncklub - salsa, stb.


Munkahelyi barátaid nincsenek esetleg akiket elhívhatnál egy sörre pl?

ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanár vagyok. Nyelvtanfolyamokon a nők többen vannak, könnyű ismerkedni. Hamar kiderül, van-e családja, stb. Vannak olyan nyelviskolák, amik közösségi programokat is szerveznek. Legrosszabb esetben fejlődik a nyelvtudásod.
ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!