Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kezdjem újra 30 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem újra 30 évesen?

Figyelt kérdés
Elérkezett sajnos ez az idő, amikor 12 év után szétváltak útjaink. Igazából sosem voltunk egymáshoz valók,de hát a szerelem vak...S most én jöttem el a közös otthonból,egyedül, mint a kisujjam.Munkahelyváltás folyamatban,barátaim külföldön,vagy már mind családosak,nem akarom őket ezzel zaklatni. Meg az az igazi, bensőséges barátság megszűnt,mivel ő volt a barátom is egyben(tudom,tudom,ez van). Mit tegyek, hogy ne forduljak be???Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 29. 20:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
34%

1. mért mentél hozzá, ha sosem voltatok egymáshoz valóak?

2. hogy voltál bele szerelmes ha azt írtad csak barátod?


3.! Mi ez a kérdés ember?!

2016. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

ezt szó szerint írhattam volna én is :/ (leszámítva, hogy picivel idősebb vagyok)



nem biztos, hogy én vagyok a legjobb ember tanácsot adni, mivel 1.5 éve nem sikerült senkit találnom, de egy dolgot tanácsolok:


Ne mondj le azokról a dolgokról amiket szerettél együtt csinálni. Én egy ideig nem mentem moziba, színházba, utazni, mert egyedül nem fogok. Hülyeség, amit szeretsz azt csináld ne pazarold el az erre szánt idődet.

2016. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Kimaradt,bocsánat, nő vagyok. Köszönöm a válaszokat. 1.válaszoló:úgy értettem, hogy a párom és a legjobb barátom is egyben
2016. dec. 29. 20:46
 4/36 anonim ***** válasza:
54%
azt hittem férfi vagy, miért te költöztél el?
2016. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nehéz lesz, de legyél türelmes magadhoz. El kell ezt a 12 évet gyászolni, és ez időbe kerül, aztán lassan felszáll majd ez a szürke köd. 30 évesen még annyi csodás dolog vár rád. Higgyél benne! Minden a maga idejében történik.
2016. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Azért tartott eddig, mert nagy volt a szerelem,azon kevesek közé tartozom,kb.2 évvel ezelőttig még mindig volt pillangó-érzés:-)) De egy gyerekről gondoskodtam 10 évig. Az utóbbi két évben anyós hozzánk költözött, és én már nem leltem örömöm sem a házimunkában, sem pl.a főzésben. Megcsináltam, mert muszály volt,de egyre többször voltam fáradt, ingerült,és kedvetlen s ez utóbb az ágyban is gondokat okozott.Persze hiába mondtam mi a gond,ő ezen nem volt hajlandó változtatni,különköltözni nem akart,azt mondta,belehalna mivel a nagybátyja sajnálatos módon nem sokkal azután hunyt el,mikor elköltöztek 10 km-re a mamától.Nekem viszont elég volt ez a két év arra, hogy elegem legyen.Arról nem is beszélve, hogy az ennivaló 80%-át én, a rezsi felét szintén álltam,de mikor egy joghurtot nem hagyhattam a hűtőben, mert jön a rokonság,a testvére,aki szintén nem dolgozik, meg megették a vacsoránkat a hűtőből, mert anyósom azt mondta, nyugodtan egyék meg, na az is kellemes érzés. Ezt jó bő lére eresztettem,de jól esett kb.senkinek nem tudom ezeket elpanaszoljam. Aki elolvassa, az előtt már megemeltem a kalapom.
2016. dec. 29. 21:03
 7/36 anonim ***** válasza:
0%

Ha nő vagy, akkor esetleg velem, ha meg hapi, akkor nélkülem.

30/f

2016. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Mármint a volt párom volt a gyerek.

Utolsó: köszönöm, remélem így lesz!

2016. dec. 29. 21:05
 9/36 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ nem az utolsónak, utolsó előttinek szólt :-))
2016. dec. 29. 21:05
 10/36 A kérdező kommentje:
De azért köszi, kicsit még tényleg "gyászolnom" kell szerintem is. Nem akarok "fejest ugrani" hisz ez még 1 hónapja volt csak.
2016. dec. 29. 21:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!