Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi a nettó fizetése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a nettó fizetése?

Figyelt kérdés
A gyermekem apja 30000Ft tartásdíjat fizet.Ezt 5 évvel ezelőtt sikerült 10 év után 20000 Ft-ról felemeltetni. Szeretném, ha egy kicsit emelne rajta, persze a bírósági "veszekedést" kihagynám. 16 éves a gyermekem és egyre több a kiadásunk.Sajnos, ha felhozom a témát, egyből hárít.Azt kérdi, hogy miért akarom őt anyagilag ellehetetleníteni.Egyszer elszólta magát, hogy kb 100000 Ft TB járulékot fizet havonta. Nem panaszkodni akarok, csak bánt, hogy én anyagilag már elég nehezen bírom. Az én fizetésem Kb 270000 Ft nettó, szülői segítség nincs.
máj. 19. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Ő lehetetlenít téged el anyagilag.

Én nem értem hogy felnőtt emberek minek egyezkednek.

Jogilag vírosági úton kell kérni az emelést különben egyik se segíti a saját kölykèt. Ilyenek.

máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*bírósági
máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A TB járulék a bruttó 18,5%-a, eszerint a bruttója 540 ezer körül van. Ennek a nettója adókedvezmények nélkül kb. 360 ezer.
máj. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi a tb, akkor 360e körül van a nettója.
máj. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Menj, képezd magad, ne a volt férjed pumpold, a 16 éves már elég nagy, nyári diákmunkát ő is vállalhat.
máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bíròságon kell kérvényezni, hogy emeljenek a tartásdíjon.
máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Minek szaporodnak az ilyen csóró, buta libák?
máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Na ezért vicces, hogy automatikusan az anya kapja a gyereket, aztán eltartani nem bírja.
máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy fizetesbol ketten megelni varazslat.... Akkor is ha az anya kap ezt azt.


Ird ossze az osszes kiadasod az elmult evben ami a gyereket erintette. Szamold ki mennyi lenne az idealis. Es ad be a birosagon. Nem a pasassal alkudoznek hanem rahagynam a birosagra.

máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Költözzön az apjához és fizess te 30-t.
máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!