Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mikor találunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mikor találunk "önmagunkra"?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenkinél más de kb?
2010. nov. 8. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy másfél év volt a gödör legmélyén, utána erőt vettem magamon, lefogytam 25 kilót, elmentem fodrászhoz, lecseréltem a ruhatáram, és utána a pozitív visszajelzéseknek, új ismeretségeknek köszönhetően kezdett visszatérni az életerőm, életkedvem. Már tudtam vidám is lenni. Főleg azután, miután megismerkedtem egy férfival, aki különb, mint bármelyik férfi, akivel eddig ismeretségbe kerültem. Ha házasság lesz a vége, ha nem, együtt szeretnék vele megöregedni majd egyszer. Addig is mindent kiélvezni, amit elszalasztottam egy rossz házasságban a nem megfelelő partnerrel az oldalamon:)
2010. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet erre válaszolni, teljesen egyénfüggő!

Basszus, három éve váltam és nem tudom túltenni magam az egészen, mérgezem a kapcsolatomat a mostani párommal, minden nap eszembe jut, mi a sz@rt csináljak?

Lehet, hogy sohasem múlik el?

2010. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt igy altalanositani nem lehet, mivel az emberek ezt kulonbozo formaban elik meg.

Az elottem h.szolonak igaza van, mivel feldolgozta a regi serelmeket, s eljott az ideje annak, hogy valtotasson es lepjen.

Itt nagyon fontos a hit, onbizalom es akarat!

Bizni kell onmagunkban es hinni abban, hogy megtalaljuk a tarsunkat, s ezert kell lepeseket tenni,

de amikor a "regit" siratjuk, akkor bizony nagyon sokan csak megbetegitik onmagukat, s olyankor szoktak kialakulni

a kulonbozo betegsegek.

Tehat eltemetni a multat es minnel elobb tovabb lepni!

2010. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

17:32

Figyelj biztosan voltal mar temetesen es lattad azt, amikor a koporsot befoldelik, tehat lefedik!

3 eve elvaltal, tehat "lezartal" egy korszakot, illetve nem sikerult, tehat "temesd" el!

Egyik ismerosom volt egy lelekgyogyasznal, s meselte, hogy becsukott szemmel elkellett menni egy mezore, s ott egy olyan modszert kellett vegeznie, mint amikor zoldseget ultetunk, tehat keszitesz a foldbe egy melyedest,es abba belerakod a multban felhalmazodott problemaidat, s aztan elfoldeled!

Ez 1 oras kezeles volt, es 5 ezert Ft-ba kerult, kb. 10 eve. Tehat Te is igenybe tudod venni, de megteheted ezt ingyenesen is!

Hinned kell abban, hogy egy szeretetre melto szemelyiseg vagy es rendelkezel olyan tulajdonsagokkal, adatsagokkal amiert a jelenlegi partnered megszeretett es elfogadott Teged.

A mostani parodat ne hasonlisd az elozo parodhoz, ne keresd benne azokat a tulajdonsagokat es ne felj attol, hogy O is ugyanolyan lesz,

de ezt csak ugy tudod megtenni, hogy "eltemeted" a multat, tehat a volt parodat!/az emlekeket/

Ezzel az egyetlen modszerrel, technikaval tudsz megszabadulni a multtol!

Elj a jelennek es elvezd az eletet, orulj es legy halas a Teremtodnek azert, hogy megszabadultal egy rossz kapcsolatbol,s lelegezz fel, es elj!

2010. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ildegonda ***** válasza:
Te váltál vagy Tőled váltak? Nem mindegy.
2010. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!