Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy élted meg azt, hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élted meg azt, hogy el akar hagyni az, akit szeretsz?

Figyelt kérdés

Egyre inkább érik a válás, elhagyás. Nem a részemről (F/26).

Nem vagyok tökéletes, vannak hibáim, persze. De sosem csaltam meg például, mindegy. Nem igazán bírom ezt....


2010. nov. 24. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért akar válni? valami oka csak van, méghozzá ezek szerint eléggé súlyos ok.
2010. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azon kell változtatnotok ami a legnagyobb gond a kapcsolatban. Még nincs döntés, mégis feladtad, ahelyett, hogy harcolnál. Engem ez a döntésemben erősítene meg, hogy annyira érdektelennek tűnök, hogy inkább beletörődsz... Nem kell megcsalnod, ahhoz, hogy váljatok. Annyi oka lehet. Tessék elgondolkodni és cselekedni. Ha szereted, küzdj meg érte! Sok sikert!
2010. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Minden rossz, amit teszek. Nem lehetek önmagam, mert az fáj. Ha igazat mondok az a baj, ha csinálni akarok valamit az, úgy érzem mint egy pórázon tartott kutya lennék. Az a baj, hogy ebbe nem megyek bele. És vannak a hisztik meg minden.
2010. nov. 24. 10:24
 4/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a te párod szabadulni akar. Mindegy mit teszel, az sosem lesz jó. Az a pont, amikor már csak elvárásaink vannak a másik felé, és nem is próbálunk meg alkalmazkodni, vagy elviselni egymást, az már a vég.

Én nehezen éltem át ezt. 2 év kellett, hogy feltudjam dolgozni. Ma már új kapcsolatom van, és így visszatekintve, nem is értem, mi tartott ilyen sokáig, miért kellett ehhez 2 év, hogy túllépjek rajta. Röhejesnek tartom . Kívánom, hogy pár év múlva már te is ilyen könnyedén tekints vissza rá.

2010. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Minden rossz, amit teszek. Nem lehetek önmagam, mert az fáj. Ha igazat mondok az a baj, ha csinálni akarok valamit az, úgy érzem mint egy pórázon tartott kutya lennék. Az a baj, hogy ebbe nem megyek bele. És vannak a hisztik meg minden.


Nyugodtan legyél csak önmagad, de bizonyos határokon belül. Értem ez alatt azt, hogy semmi gond azzal ha pl. beülsz a haverokkal 1-2x sörözni, de ha heti rendszerességgel bulizni jársz az tényleg gáz egy nős férfinál.

Ne add fel önmagad, de engedd összecsiszolódni magatokat. Lehet ezzel van a gond, hogy te azt hiszed ha azt kéri tőled hogy például most ne csináld ezt vagy azt akkor azért kéri hogy teljesen megváltoztasson téged.közben meg lehet a kapcsolatotokért próbál tenni valamit.

Érted a különbséget tehát a ne add fel önmagad de próbálj az ő szokásaihoz is hozzászokni között?

De persze lehet én tévedek, végülis nem ismerlek titeket.

2010. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kriszti83 ***** válasza:
Sosem késő változtatni, újra kezdeni. Üljetek le, beszéljetek át MINDENT. A kapcsolatokban vannak hullámvölgyek, tenni kell azért, hogy jól működjön.
2010. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát ha minden rossz, és minden baj amit teszel vagy mondasz és még hiszti is van, de amúgy sem akarsz változtatni, nem lehet, hogy neked is jobb lesz majd más mellett?

Ezen kell elgondolkodni. Az nem jó, ahogyan most érzed magad, egy kapcsolatban kell adni és kapni, és igenis önmagadért szeressenek. Akkor te neked kell lépned, talán úgy nem fájna annyira.

2010. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, ha már a válás megfordul az ember fejében, ott nem biztos hogy vannak menthető dolgok.. Az nem egyik napról a másikra kijelentett dolog, hanem egy folyamat. Ugyanebben a cipőben voltam. Semmi nem volt jó amit tettem... Eltartott egy darabíg,mire rájöttem hogy így nem akarok élni... Nálunk én mondtam ki. És nem bántam meg. Nem volt könnyű, erre készülj fel ha tényleg válás lesz, de túl lehet élni. A pozitív gondolkodással. Megtanultam, hogy nem történik semmi hiába. Vegyél néhány könyvet, ami a pozitív gondolkodással és az önbizalommal foglalkozik. Segítenek... Illetve egy jó barátnő sosem árt... :)
2010. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányoznak a részletek, az a bizonyos ok amért szétmentek.
2010. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyen kevés részlettel lehetetlen olyan véleményt alkotni, ami megállná a helyét.


De a kérdésre válaszolva, én kétségbeestem és gyűlöltem magam. Ez volt az első reakcióm, én ilyen vagyok. Aztán kitisztult a fejem és objektívabban szemléltem a helyzetet. Sokat gondolkodtam azon, hogy érdemes-e ezért a kapcsolatért további erőfeszítéseket tenni vagy tényleg nem működünk jól együtt. A döntés fényében cselekedtem.

2010. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!