Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Helytelen szülöi viselkedésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helytelen szülöi viselkedésnek számit ha összeköltözök másik fiuval ha van egy gyerekem? A mosani párom régen bántalmazott és látlelet is van elszeretném hagyni mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem helytelen,mások is így csinálják a pár cserét,a régit dobják,az újjal meg összeköltöznek.
2011. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne az? Gyermeked számára anyuka vagy, de egyébként NŐ. Az ezzel kapcsolatos boldogság neked is jár. Csak a gyermekedet ne hanyagold el.
2011. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ezt úgy kell érteni, hogy viszed a gyereket is.

Tehát nem értem, mi a gond, vagy ki mond neked ilyen butaságokat.

A párkapcsolat és az anyaság nem ugyanaz, nem kell őket keverni.

Szvsz akkor lennél rossz anya, ha együtt maradsz a gyerek miatt egy ilyen férfival, és kiteszed annak, hogy előbb-utóbb őt is meg fogja verni, az viszont egész biztos egy életre nyomot hagy benne, ha az anyját veri az apja, ordítoznak, ő meg retteg egy sarokban.

Sokkal jobb a gyereknek egy boldog anya, egy kiegyensúlyozott párkapcsolatban, mint egy depressziós, megalázott anya, és a folyamatos feszültség.


Ne hagyd, hogy a gyereket arra használja fel valaki, hogy téged zsaroljon, sarokba szorítson, ez egy nagyon mo.csok viselkedés, de ne dőlj be neki!

2011. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, de nem árt ha az új barátod és a gyereked is jól kijönnek.
2011. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 komasa ***** válasza:
Az lenne a helytelen, ha azzal maradnál, aki bántalmaz! Aki egyszer megtette, megteszi mégegyszer, meg mégegyszer.... Nem szabad vala maradnod!
2011. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 komasa ***** válasza:
vele (sorry)
2011. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hagyd el azt, aki bántalmazott,mindenképpen!

A másik fiút szereted? Mit gondolsz, van esély arra, hogy bántson? Hasonló típus,mint az előző, vagy más? Szépen beszél, szépen viselkedik, figyelmes, kedves Veled? (de nem átlátszóan,nyálasan,hanem őszintén)

Lehet, a legjobb az lenne,ha nem egyből lépnél át,hanem egy időre hazaköltöznél a szüleidhez,vagy nagyszülőhöz, stb.és meglátnád, hova halad,beválik-e az új kapcsolatod.

Van hova menned a másik fiún kívül?

2011. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Kicsit OFF:


Érdekes, ha egy bántalmazott nő új életet kezd egy másik férfivel, akkor mindenki támogatja, helyesel.


De ha egy apuka azért válik el a feleségétől, mert az asszony fizikailag és verbálisan bántalmazza a férfit és a férfi újranősül, akkor már rögtön szívtelen apa. Azt senki nem nézi, hogy nem a gyerektől vált el, csak a feleségtől és hiába fizet rendesen gyerektartást+látogatja a fiát, csak elhagyó gonosz apa marad és az új asszony pedig egy riherongy ku@va :((

2011. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem javasolnám az azonnali összeköltözést. Sőt, furcsának is találom. Ha engem bántalmazna a majdnem exem, tuti nem próbálkoznék rögvest új pasival, sőt. Az én kislányom 16 hónapos, ketten élünk közel egy éve, és nem szándékozom még bemutatni sem neki boldog-boldogtalant, nemhogy összeköltöztetni vele...


Azért a látogatás és a felnevelés két külön dolog ám...és gyakran az új hitves segít ám apukának meghozni a nehéz döntést, hogy elhagyja a családját...mert kevés az a férfi, aki hátszél nélkül kilép a házasságából, talán ezért köpködnek annyian...

2011. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem helytelen én két gyerekkel álltam tovább igaz válás után.Én is nagyon sokat gondolkoztam tehetek-e ilyet a gyerekeimmel.Már tudom jó döntés volt,azóta is boldog házasságban élünk,és lett egy közös gyermekünk is.A te életed a gyerekek előbb-utóbb ugyis kirepülnek.és akkor csak egyedül maradnál.
2011. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!