Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azoktól kérdezem, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezem, akiket elhagyott a férje egy másik nőért:meddig tartott kiheverni? Mikor tudtatok végre túllépni a sértettségen?

Figyelt kérdés
Meddig tartott még a szerelem/szeretet? Ha gyerek is van, tudtatok civilizált emberi módon kommunikálni a történtek ellenére is?
2010. nov. 26. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem kellett annyira kiheverni, mert - szerintem ez általánosságban így van -, amikor belépett a harmadik fél, akkor már régóta éreztem, hogy problémák vannak. Szóval ha valahova belép egy harmadik fél, ott már a kapcsolattal eleve vannak problémák, és sokszor már nincs szerelem. A harmadik fél márcsak egy következmény.

Valahol éreztem, hogy a kapcsolatunk haldoklik, mert keveset kommunikáltunk, elmaradtak a közös programok, nem okozott örömöt az együttlét, megszűnt az intimitás, a szexhez ezért nem is volt kedvem stb. Szóval így jött nála a harmadik.


Sértettség végülis annyira nem volt bennem, inkább némi megkönnyebbülés és végülis megértettem a férjemet. Békében megbeszéltük a dolgot és elváltunk normálisan, azóta is barátságban vagyunk, sokat jön a lányunkért is, sokat van vele, szóval jóban vagyunk.


Azóta én is megtaláltam a páromat, akivel már 5 éve vagyunk együtt, és nagyon boldog vagyok vele. Igyekszem azokat a hibákat nem elkövetni, amiket az előző házasságomban elkövettem, és végülis rengeteget tanultam abból a kapcsolatból, tudom, hogy a legfontosabb a kommunikáció és az intimitás, és persze hogy egy kapcsolaton mindig dolgozni kell: annyi örömet kapsz belőle, amennyit beleteszel. Ha elromlik egy kapcsolat, az a felek felelőssége, nem lehet áthárítani a dolgokat.

2010. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nálam is hasonló volt,én is beleáttam,hogy nekem van részem abban hogy a harmadik jött,aki mellesleg a legbarátnőm volt aharmadik,de ha már nem mükszik a sarki hentes is jöhet...És ha nem csak az ÁV járt volna a fejemben akkor nem romlik meg annyira,hogy a harmadik beléphet...A szerelem egy duett,ha az egyik elhallgat elnémul a dal...
2010. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az első kettő nagyon érett gondolkodású válaszoló. Ilyen bölcsen kéne hozzáállni az embereknek a kapcsolatokhoz, és lehet, hogy boldogabb emberek és házasságok születnének.
2010. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A következő lenne a helyzet: Egy 16 éves lány vagyok, van barátom, aki szintén ennyi idős. Bevallom őszintén, nekem titkon az idősebb pasik keltik fel a szexuális érdeklődésemet, de eddig ezt próbálom/próbáltam elnyomni magamban. A barátom nem valami férfias jelenség, ezért annyira kirobbanóan nem vonzódom hozzá, de kedves és vicces fiú, ezért jöttem össze vele.

Már fél éve alkotunk egy párt, viszont még nem feküdtünk le egymással. (Nem is éreztem rá túl erős késztetést.) Viszont a múltkor elhatároztuk, hogy ott alszom náluk, és megtörténik köztünk a dolog. Csakhogy nagy megdöbbenés ért. Ugyanis az apja egy Adonisz!...Kb. 190 cm magas, dús fekete hajú, sármos arcú, vonzó testű… Még sohasem láttam ennyire vonzó férfit. Ő és (az elhízott…) felesége próbáltak velem kedvesen ismerkedni, beszélgetni, nem tudom, mennyire látszódhatott rajtam, hogy nagyon zavarban voltam. Emellett remélem, nem méregettem, bámultam túl feltűnően ezt a szívdöglesztő férfit, de egyszerűen nem tudtam betelni a látványával. A hangja is igazán férfias, és izgató, s mint kiderült a humorérzéke is remek. Egyébként ő 44 éves, a felesége pedig 42.

Aztán este, mikor a barátom össze akart volna melegedni velem, nemet mondtam neki, fáradságra hivatkozva, az igazi ok viszont, hogy csak az apjára tudtam gondolni, aki épp a mellettünk lévő szobában volt. ( Próbáltam nem gondolni rá, mert tudom, hogy ez nem helyes, és kicsit bűntudatom is van/volt, hogy ennyi idősen egy 40-es férfira gerjedek…)

Hajnalban, mikor már mindenki aludt, nagyon kellett pisilnem, ezért kimentem WC-re. Csakhogy míg „végeztem a dolgom” rám nyitott a barátom apja(Lehet, hogy szándékosan??), ugyanis, nincs az ajtójukon zár! Lehetséges, hogy többet is látott ott „lent” is belőlem. Mindenesetre ijedten rögtön be is csukta az ajtót. Nagyon kellemetlenül éreztem magam ettől a „kis meglepetéstől”. Viszont mikor kijöttem a mosdóból odajött hozzám, és vigyorogva bocsánatot kért, majd hosszan MEGÖLELT, és mondta, hogy ne haragudjak rá. (Érezhető volt a kettőnk közötti szexuális feszültség a levegőben.) Ezen a lépésén nagyon meglepődtem, de teljesen feltüzelt a közelsége, sosem kívántam még így senkit, és majd el tudtam volna szállni annyira boldog voltam. Ráadásul mikor magához szorított úgy éreztem, hogy dudorodott a nadrágja. Viszont aztán ismét eltávolodtunk, jóéjt kívántunk egymásnak, s mentünk vissza a szobánkba. ( én valószínűleg fülig pirulva )

A kérdéseim: Szerintetek kölcsönös ez a vonzalom? Ti nagyon elítélnétek, abban az esetben, hogyha alkalmam nyílna rá, lefeküdnék vele? Mi módon maradhatnék kettesben vele? (Azóta már szakítottam, de még mindig nagy vágyom az apjára, napjában többször is eszembe jut, milyen lenne egy szenvedélyeset szeretkezni...) Mi tévő legyek?

Tanácstalan 16/L

2010. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én is úgy látom, hogy sajnos ahol bekerül a képbe harmadik, ott egyáltalán nem a 3. a hibás, hogy így mondjam, illetve egy jó kapcsolatnak a közelébe sem kerülhetne...tehát már eleve haldokló kapcsolat az olyan.

A sértettségnek meg semmi értelme, pláne, ha gyerek is van, jobb az ilyen "haldokló" kapcsolatokból mielőbb kilépni, mielőtt mindkét fél tönkre megy bele...


Minden jót!

2010. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves tanácstalan 16 éves lány (14:04-os)!


Sajnos vagy nem sajnos, nagyon fontos egy kapcsolatban, hogy a felek szexuálisan vonzzák egymást. Ha ez a te kapcsolatodban nem valósul meg, és a szexualitás emiatt nem működik olyan tüzesen mint mással működne, akkor az végül minden esetben egy boldogtalan kapcsolathoz fog vezetni, mert a párod helyett más fogja felkelteni benned azt az erős szexuális vágyat, ami borzasztó fontos egy kapcsolatban, és amit a párod nem tud neked megadni.


Ezért azt ajánlom, hogy a sérülések elkerülése végett egyrészt szakíts a barátoddal, hogy ő is találhasson egy olyan lányt, akinek szexuálisan is tetszik, és ne raboljátok egymás idejét. De az apjával se történjen semmi! Fiatalon ne bonyolódj bele egy házas férfivel való kapcsolatba, mert nagyon rossz vége lehet rád nézve! És a feleségére való tekintettel se közeledj hozzá, szerintem felejtsd el ezt a férfit.


A legjobb megoldás az lenne, hogy keress egy olyan férfit, aki külsőre, férfiasságra, illetve belsőre is egyaránt tetszik. Biztos fogsz ilyet találni, mert fiatal vagy, valószínűleg szép is, és nem mindenkinek ugyanaz tetszik, tehát találhatsz minden szempontból magadhoz illő férfit.

Én is elkövettem ezt a hibát, csak fordítva: fiatalon találkoztam egy kedves, aranyos fiúval, jártunk sokáig, de nekem túl "markáns" volt arcra és testre, és nem igazán tudtam szexuálisan megkívánni, és lassan rájöttem, hogy én inkább a szép arcú, finom testalkatú fiúkhoz vonzódom szexuálisan (ha megláttam egy ilyen fiút az utcán pl. akkor iszonyatosan felizgultam, a barátommal meg nem kívántam a szexet stb.). Szóval inkább szakítottam az illetővel, és megtaláltam a páromat, aki szexuálisan és belsőre is tökéletes! Szóval én ezt tanácsolom neked.


23 / L

2010. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

"Kedves" 16 éves lányka!Felejtsd el a barátod apját,meg a barátodat is engedd útjára,illetve ha problémád van,írj ki saját kérdést,ne a máséba barmolj bele!Köszönöm.

2010. nov. 30. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!