Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szüleim elváltak anyámnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim elváltak anyámnál lakom, átköltözhetek apámhoz saját döntésemből?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. És arra lennék kíváncsi hogy saját döntésemből átköltözhetnék apámhoz? anyámnak van beleszólása ami ezt megakadályozhatja?
2010. dec. 17. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

szia


átköltözhetsz. én 17 évesen költöztem át apuhoz

2010. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy a birósági határozatban mi áll: ha anyádnak itéltek, akkor addig köteltezhet rá, hogy nála lakj, mert ö a felelös érted.

Ha KOMOLY okod van arra, hogy miért akarsz inkább apádnál élni (és apád is akarja - mert az azért nem biztos, hogy megoldható, a munkája, lakás mérete, anyagiak, esetleges új kapcsolat, stb miatt), akkor ö indithat pert az újraelhelyezésre. De ehhez azért annál több indok kell, hogy nem tetszik anyádnál. Viszont akkor a gyerektartást is újra kell szabályozni, ami szintén nem egyszerü dolog.

2010. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
14 éves kortól eldöntheti a gyerek melyik szülőnél kéri az elhelyezését!Bemész apuddal a gyámügyre és elindul az ügyed.
2010. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De azt mindenképpen jó elöre tisztázni, hogy csak te akarsz apádhoz költözni, vagy ö is akarja - nehogy nagyott koppanj!!
2010. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én szeretnék apámhoz menni és ő is szeretné hogy odamennyek.
2010. dec. 17. 21:20
 6/10 A kérdező kommentje:

szóval ha én azzal az indokkal megyek hogy apámnál jobb helyem van, alkalmasabb a nevelésemre, anyagiak jobbak, lakás, stb. (anyám nem alkoholista semmi ilyen nincs)

akkor egy perrel van esély a költözésemre?

2010. dec. 17. 21:36
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

"anyagiak jobbak, lakás, stb"


Már bocs de milyen gyerek vagy hogy egy nagyobb szobáért ott hagynád anyudat.

2010. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem azt mondta, hanem azt, hogy alkalmasabb is a nevelésére. Bírom amikor valaki csak két szót lát meg.
2010. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja biztos a nevelésről van szó nem arról hogy ott több pénz kap és mehet a pénzel bulizni kedvére.
2010. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, mert te azt biztos innen meg tudod állapítani.

Ha már a feltett kérdésre kell válaszolni, akkor legalább a kérdezőnek higgyünk, különben szart sem ér az egész kérdezz felelek.

2010. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!