Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem értem azokat, akik ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem azokat, akik ide jönnek panaszkodni. Miért nem használták a fejüket?

Figyelt kérdés

A párom otthonülős, én pörgős életet élek stb. stb.



Házasság/összeköltezés előtt miről tetszettek beszélgetni? (Már a pisiszex rejtelmein túl.)


2011. jan. 5. 15:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Annak még van értelme, hogy megkérdezik: "mi hajtja a villanymotort?", de magánéleti gondokra idegenektől tanácsot kérni: pl. "Megpofozott. Lesz-e rosszabb?", egyszerűen értelmetlen.
2011. jan. 6. 22:42
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem értem azokat, akik olvassák a Családi kapcsolatok-> Válás rovatát és csodálkoznak, hogy a kérdezők nem a villanymotor működéséről érdeklődnek. :)
2011. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én se értem nyugi....Kommunikáció hiánya,amit a célszeméllyel kéne megvitatni,nem tudják,mert alapvető dolgokról se tudnak kommunikálni...
2011. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azok a válaszok nagyon hasznosak, mikor írja a kérdező, hogy nem lehet a másikkal beszélni, erre kapja a tanácsot: kommunikálni, kommunikálni, kommunikálni. Aztán: írja a kérdező: az első gyerek megszületése után (néhány év) változott meg, erre jönnek a válaszok: miért nem vetted észre esküvő előtt, gyerek előtt, hogy ilyen? Nekem inkább az a fura, miért érez kényszert arra sok ember, hogy mindenképp válaszoljon, akkor is, ha hülyeséget ír. :)
2011. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban alap hogy a felek egymással megbeszélik a problémájukat és nem a szomszédba sírnak,meg gyakorin ha nem megy akkor kuka...Amúgy meg nem kell két év után párterápiaként lebabázni...
2011. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Te nem panaszkodsz sosem ugye?
2011. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!