Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elveheti a gyerekeimet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveheti a gyerekeimet?

Figyelt kérdés
A férjemmel veszekedtünk. Elvesztettem a fejemet, elővettem a kést és hadonásztam vele. De nem akartam megszúrni, csak szó szót követett. Ő el akarta venni, bele nyúlt és véletlenül megvágtam. Elment orvoshoz és vett látleletet. Most válni akar és a gyerekeket is el akarja venni tőlem. Azt állítja, hogy közveszélyes vagyok. Ha szereznék két monoklit „véletlen” és veszek látleletet, akkor mondhatom a bíróságon azt, hogy megvert és csak védekezni akartam? Azért, ne a nyúl vigye a puskát… ő nyúlt bele. Szemét férfiakból már annyira elegem van.
2011. jan. 9. 22:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%

Elveheti. Késsel adsz nyomatékot a szavaidnak??? Nem értelek.

Én is válni akarnék és elvenni tőled a gyerekeket. Pedig 3 gyerekes nő vagyok...

2011. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
Nem szép dolog amit tettél,de gondolom ehhez 2 ember kellett.Ha nálad jobb a gyerekeknek,akkor csináld meg amit irtál,én a fiamért megtennék bármit.
2011. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Bocs,hogy ezt mondom,de te tényleg közveszélyes vagy.Az ember lehet nagyon dühös,üvölthet és csapkodhatja az ajtót,de kést rántani a másikra? Ilyet normális ember nem csinál.A monoklis ötleted pedig megint csak arra vall,hogy benned valami tényleg hibázik.
2011. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
A "monokli" szerzésre nagyon ráfázhatsz! Be is kellene bizonyítani,hogy ő vert meg! Miért lenne szemét,ha védekezett a kés ellen? Honnan tudhatta volna,hogy te nem akarod megszúrni? Ilyen nőnek nem való gyerek! Milyen példát látnak az anyjuktól?
2011. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Basszus, te gyerekeket nevelsz? Nemhogy elveheti, de remélem el is veszi tőled őket. Ha a kamaszgyereked majd nem ért veled egyet, akkor rá is rárántod a konyhakést? Uramisten, milyen emberek vannak.
2011. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
Vegye el a gyerekeket. Mielőtt rájuk is kést rántasz, amikor elveszíted a fejedet.
2011. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%
BA**MEG! ha a férjednek nekimész akk még szép h bajok vannak nálad, a gyerekek sincsenek biztonságban nálad ember!.. mi van akk ha a gyereked húz fel vlmi hülyeségért, mert a gyerekek már csak ilyenek...
2011. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
47%
tagadd le hogy közöd van a késhez
2011. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
64%
Ez a gyerekek elött tötént?Mert az már csak a hab a tortán.....Ezért az egy dologért nem veszik el,de ha folytatod és jövő héten baltát rántasz akkor igen.
2011. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Kést rántani ráadásul a férjedre??? Pff hát én őszintén remélem hogy sikerül elvennie tőled a gyerekeket!! Gondolj bele ha mondjuk tinik lesznek és veszekszel velük akkor majd rájuk is kést rántasz?? Hát neked nincs rendben valami az idegeiddel az biztos...
2011. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!