Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek, hogy ne veszítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erika 07 kérdése:

Mit tehetek, hogy ne veszítsem el a gyerekeimet? Elveheti tőlem a férjem?

Figyelt kérdés
18 év után válunk. Én adtam be a keresetet. A férjem fenyegetőzik, hogy felgyújtja a házat, mert kiderült 3/4-e az enyém. Ügyvédet fogadtam mert semmibe nem hajlandó bele egyezni. Mit tehetek? 18 és 14 évesek a gyerekeim. Félek!
2011. márc. 23. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy most butaságot írok (akkor elnézést), de ha jól tudom, akkor a 14 év feletti gyerekek már maguk eldönthetik, hogy melyik szülőnél szeretnének lakni. A 18 éves meg már alapból nem gyerek.
2011. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy milyen körülmények között élsz! Egyébként miért váltok? 18 év azért mégiscsak 18 év! Mellesleg lehet h csak azért fenyegetőzik, h visszafogadd. A gyerekeidet nem veheti el, jelentsd fel hogy fenyeget, akkor elvileg nem veheti el a gyerekeidet, ez nem is kérdés. Ja és az idősebbik gyereked betöltötte már a 18at?
2011. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első jól írta, ekkora "gyerekek" már maguk dönthetnek hogy hol-kivel kívánnak élni. (szándékosan tettem idéző jelbe, ugyanis egy 14 éves tinédzser már nem gyerek, hanem fiatalkorú, egy 18 éves ember pedig már nagykorúnak, tehát felnőttnek tekinthető, akinek nincsen már gyámja normál esetben)

A fenyegetőzésért tényleg jelentasd fel, már csak azért is hogy nyoma legyen.

2011. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy nem veheti el a gyerekeidet, maximum akkor, ha a gyerekeid úgy döntenek, hogy az apjukat választják. Én apás vagyok, de tudtam, hogy anyánál jobb lesz, mert nem akartam apa új párjával egy fedél alatt élni.

most 21 vagyok és úgy érzem, hogy jobban jártam.

2011. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, de mitől is tied a ház 3/4-e? Nem házasság alatt vettétek a házat?
2011. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!