Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mekkora az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye annak, hogy én kapjam a kizárólagos lakáshasználati jogot?

Figyelt kérdés
3 gyerek van egy nagykorú és két kiskorú. A gyerek elhelyezés már meg volt, én kaptam meg a gyerekeket. Kérjük a kizárólagos lakáshasználati jogot. Férjem nem dolgozik már több mint másfél éve. Munkát nem is keres, inkább fekszik, tv-zik, dvd filmeket néz. És még ő kiabál rám. Bántalmazás is történt. Mikor legutóbb megütött látlelet is készült. És a szomszéd is hallja hogy mindig kiabál velem és a gyerekekkel. Ez elég? Vagy ha nem kerget késsel akkor ne is számítsak rá hogy meg kapjuk?
2011. jan. 14. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha közös a lakás sajnos nem. Vagy kijelólnek neki egy szobát a konyhát és a mellékhelyiséget közösen kell használni. Vagy kifizeted hogy elmenjen.Feljelentheted ha nem fizet gyerektartást vagy ha bántana kérhetsz távolság tartást de rendőrt kell hivni ahoz hogy ezt elrendeljék. Azért hogy nem dolgozik azért sajnos nem teszik utcára
2011. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint említettem bántalmazás is történt. Látlelet is van róla.
2011. jan. 14. 18:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt a szomszéd is hallja hogy mindig ordít. Tehát lehetetlen nyugodtan élni mellette.
2011. jan. 14. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint irtam ezekért a dolgokért feljelentheted meg is büntetik de utcára sajnos nem teheted csak ha a biróság tiltja ki .Azt nem irtad meg hogy milyen lakásba laksz saját vagy önkormányzati e? mert az is számit sőt az számit igazán
2011. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De van ilyen hogy kizárólagos lakás használati jog. Az ügyvéd mondta hogy lehet kérni. A tulajdon jogot ez nem érinti. Ha eladjuk a házat megkapja a részét. Nem kerülne utcára. Addig is elköltözhetne a szomszédos utcába az anyjáékhoz. Mivel sem én sem a gyerekek nem tudunk tőle nyugodtan élni.
2011. jan. 16. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:

A gyerekeket hogyan helyezhették el, ha még a tárgyalás le sem zajlott? Ennyit nem értek a történetből.

(Mivel a szavaidból azt veszem ki, hogy még tart a tárgyalás)

2011. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!