Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hány év után váltál el és miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év után váltál el és miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 22:47
1 2
 1/14 tetris ***** válasza:
47%
30 éve vagyunk együtt, és nagyon elválnék, mert tökre elegem van ebből a vén szamárból. De arra is gondolnom kell, hogy egyedül nem tudnám fenntartani a nagy házat, és már öregecskedek is. Most kezdjek el új életet, 50 évesen? Az egyedüllétnél még ez is jobb. Így hát itt ülök a langyos kakiban és mérgelődök nap mint nap.
2011. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Lehet 50 évesen is párt találni, nekem sikerült. Kétszer váltam el. Először 7 év és 2 gyerek után. Soha nem szerettem igazán a férjem, csak menekülés volt otthonról. Beteg lettem, és elég sokszor hallottam, hogy "mi lenne veled nélkülem". Megmutattam hogy kitünően megállok a saját lábamon egyedül.

Másodszor 16 évi együttélés után. Már jóval korábban kellett volna, de most a férjem lett beteg, és sajnálatból vele maradtam. Aztán találkoztam egy fiatal kori szerelmemmel, összepakoltam és elköltöztem. Közös gyerek nem volt, és az első házasságból származó gyerekeim is már felnőttek, külön éltek.

A szerelem nem tartott sokáig, de megérte elválni. Most 3 éve végre megtaláltam azt a férfit, akivel szeretném leélni hátralévő éveimet. 3 év alatt egy hangos szó, vagy vita nem volt köztünk.

2011. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
23.53-nak: "három év alatt nem volt vita" Na ez lessz majd a hiba...remélem nem vagyok vészjósló.....
2011. jan. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
6 év után váltam el a feleségemtől, ennek már négy éve! a házasságomról csak annyit, hogy se előtte, se utána nem ittam, de a házasság alatt folyamatosan, majdnem belehaltam - ami azért azt jelentheti, hogy valahogy nem illettünk össze :(
2011. jan. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
16 év után. Uralkodott rajtam a férjem, én birka meg hagytam. Ma már másként látom, de ehhez válni kellett hogy benőjön a fejem lágya. Két gyerekkel nem könnyű, egyik itt másik ott, de a fejlődés az megvan. Most egy édes párom van, aki a tenyerén hordoz, bár nem könnyű az élet, mert neki is van gyereke, így mind a négy égtáj felé szóródtunk, de megoldjuk még ha nehéz is.
2011. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
13 év után váltam el. A teljesség igénye nélkül a miértre a válasz a Bea, a Csilla, A Dóra, az Éva stb..
2011. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tegnap 23.53 vagyok

Nem értem miért lenne az probléma hogy 3 év alatt még nem vitatkoztunk a párommal. Mind a kettten elmúltunk 50 évesek, már nagyon jól megtanultunk alkalmazkodni. Mind a kettőnknek meg vannak a maga rigolyái, amit el tudunk fogadni a másiktól. Nem értünk mindenben egyet, de emiatt nem ugrunk egymás torkának. Mind a ketten eléggé nyugodt természetüek vagyunk, és ez sokat segit.

Csak még annyit hozzá, hogy a volt férjem mindig azt mondta, hogy velem nem lehet egy jót veszekedni, mert kerülöm a vitákat. Azért neki néha sikerült felidegesitenie:)

2011. jan. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A mostani párom kétszer vált el, mindkét alkalommal két év után. Hát az okok elég ingatag talajon állnak, viszont 5 év után kezdem sejteni mi lehetett a probléma... :S
2011. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
4 éve vagyok házas és még kitartok.Már fél év után lett volna miért elválnom(hűtlenség).Úgy érzem megérte esélyt adni.Most boldogok vagyunk és úgy hiszem ez így is marad.Annnnnnyira szeretem.
2011. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az első férjemmel 5 évig voltunk együtt(ebből 3 év volt házasság),és azért váltunk el,mert egész egyszerűen elhanyagolt.A házasságunk első évében megszületett a kis fiúnk,és Ő nem nyúlt hozzám(én 20 éves,Ő 31 éves volt).Úgy gondolom számára megszűntem nő lenni.Sok év múlva megint férjhez mentem(32 éves voltam,2 éve éltünk együtt),és rá kb. 3 évre ismét a bíróságon kötöttem ki(összességében ez a kapcsolatom is kb.5 évig tartott).Az első időkben mindketten akartunk közös gyerkőcöt,aztán én egyre inkább nem,mert egész más ritmusban dolgoztuk,és egész egyszerűen nem tudtuk összehozni az életünket.Tudom,hogy bennem is van hiba-nem is kevés-ám mivel elég toleráns,és szinte mindent elnéző csajszi vagyok,nem csak az én hibám.Most 38 éves vagyok,a 3. házasságomban élek-a kapcsolat 4 éve tart-van egy közös kisfiúnk,aki 2.5 éves(a nagyobbik fiam már egyetemista),és most van tervben a következő baba(38 évesek vagyunk,belefér).Nem egyszerű,de meg fogunk oldani minden felmerülő problémát(van saját házunk,2 autó,munkánk stb.)
2011. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!