Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hányszor váltál el? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor váltál el? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt az oldalon, hogy a válaszolók közül többeknek is volt már kettő, akár 3 házassága is. Olyanok válaszát várom, akik legalább egyszer elváltak. Ha van időtök leírhatnátok meddig tartottak és mi volt a FŐ válóok. Szeretném, ha a válaszolók megértenék, hogy az olyanok válaszára most nincs szükség akik még nem váltak.
2011. máj. 22. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Most lesz a 3. esküvőm.

Az első két férjem meglopta a közös kasszát. Tízezres tételekről van szó " csak ", de több alkalommal történt.


Az első 2-3 hónap után bukott le, a második 2 év után. Nálam ez bizalmi kérdés. Nem egy botlás volt, hanem rendszeres. Ha a házasság elején ezt megteszi valaki, akkor hogyan alapozzam rá a bizalmam, és a jövőmet?


Inkább maradok szingli, mint becsapott feleség.

33N

2011. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1x, 7 év után, anyós miatt. Hárman voltunk a házasságban: én, a volt férjem, meg az anyja. Én voltam a harmadik... Ő volt anyuci pici fia. Anyucival kellett lakni, noha külön is költözhettünk volna.
2011. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ha egyszer is elválnék, akkor a másodikat már ezerszer jobban meggondolnám.
2011. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer.

Az első férjem állandóan ordított, semmibe vett, agresszív volt, stb.

A második fűvel fával megcsalt.

Szerintem soha többet nem megyek férjhez, elég nekem az együtt élés is.

2011. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszer váltam el, 4 éve. Két gyermekkel nagyon meg kellett gondolni, hogy merjek-e lépni. Mi nagyon korán házasodtunk össze, egy 17 éves kapcsolatról van szó, teljesen elhidegültünk egymástól. Már az is idegesített, ha hazajött munka után. Azt gondolom, ennyi volt ebben a kapcsolatban. Nem veszekedtünk, de a közömbösség számomra sokkal rosszabb volt. Nem beszélgettünk, csak arról, mi volt a gyerekekkel aznap. Nekem ez túl lapos, kevés volt. Mindketten még fiatalok voltunk, úgy gondoltam, kaphatunk még egy esélyt a boldogságra. Barátságban , közös megegyezéssel váltunk. Azóta van egy 3 éves kapcsolatom, tervezzük az esküvőt, de nem szeretnék többször válni. Anyagilag, lelkileg is nehéz időszak volt a válóper ideje, de talpra álltam és most boldog vagyok, a gyermekeim is boldogok és a párom imád engem, a tenyerén hordoz. Nem bántam meg.
2011. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1X: hozzámentem a kamaszkori szerelmemhez 5 év után, 2 évig bírtuk még házasként. Ő ugyanis az esküvő után hátradőlt és egy grammot nem tett be többet a kapcsolatba. Nem dolgozott, nem fürdött (ez komoly), semmi! Aztán szerelmes lettem másba, elköltöztem, beadtam a válókeresetet, és most már hosszú évek óta a 2. férjemmel vagyunk együtt. 2 gyerekünk van. Nem mondom, hogy turbékoló galambpár vagyunk, de klasszisokkal jobb ez a kapcsolat.
2011. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer váltam el, 13 évnyi házasság után. Hárman éltünk kisebb nagyobb megszakításokkal együtt. Én, a férjem, és az aktuális nője.
2011. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat.
2011. máj. 24. 09:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Háromszor házasodtam, 3x váltam.

Az elsőnél a gyermekünk megfoganásától voltak gondok, féltékeny volt rá, engem pedig rabként tartott. Amikor megütötte a kicsit, léptem. Elváltunk. 7 év után.

A második házasságomban a másik fél érzelmi ridegsége, közömbössége elviselhetetlenné vált számomra. Az első házasságomból született gyermekemet is ellenem hangolta, több-kevesebb sikerrel. 10 év után váltunk.

A 3. házasságom nagy szerelemmel indult, hamar született közös gyermek, azonban apuka nem tudott felnőni a feladathoz, és persze engem okolva lelépett, mikor a kicsi 6 hónapos volt. (most 19 hós) Elváltunk.

Azt hiszem nem kell mondanom, hogy nem szándékozom több házasságot kötni. 37N

2011. máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!