Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Rossz volt miután elváltak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz volt miután elváltak a szüleitek? Utána még rosszban voltak vagy kibékültek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 18:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem kiskoromban váltak el a szüleim (2 éves voltam). Nincsenek rosszban, de azért nem szoktak túl gyakran beszélni. Ne aggódj, szerintem nem lesz rosszabb ha elválnak, még lehet, hogy jobb is lesz, legalább nem fognak veszekedni.
2011. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

az enyémek jóban vannak, a mai napig.

Minket annyira meg sem viselt a válás, mert apa vidéken dolgozott, és alig járt haza.

Apa bármikor jöhetett, vihetett minket, csak szólni kellett előtte. Már több, mint tíz éve váltak el, de most pl. apa sígtett anyának munkát találni. De bármiben segítenek egymásnak, csak már nem szeretik egymást....

2011. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Ahol értelmesen oldják meg, ott közel sem akkora törés a válás egy gyereknek. Viszont minden esetben törés és a családképet is tönkreteszi. Általában (NEM MINDEN ESETBEN) az elvált szülők gyerekei szintén el fognak válni.
2011. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk egy kín volt a válás előtt, életveszély, 14 voltam. Válás után még egy darabig jöttek a fenyegetések, féltünk is, de aztán lassan elmaradt. Bárcsak előbb elváltak volna :(
2011. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Érettségim előtt két héttel anyukám lelépett a baráti házaspár pasijával, rá két hónapra a "megmaradt" nő apukámhoz költözött a két fiával...3 utca választja el a két "párcserést", így 13 év után már tudnak viselkedni, naggggyon udvariasak..Nekem egy darabig szar volt, de aztán elköltöztem és úgy mentem havonta haza, mintha "vendégségbe" mennék..Ha tudnak viselkedeni, akkor nem olyan rossz. Kitartást Neked!
2011. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én két válást éltem át anyukám mellett..Az elsőnél még nagyon kicsi voltam, így arról nem igazán tudok mit mesélni..Amikor nevelőapukámtól vált anyukám, azután viszont egyértelműen jobb lett minden.. Kevesebb vita..stb..Nem utálják egymást azóta sem, kicsit csipkelődnek, de az belefér..Minden második héten elviszi magával az öcsémet, akkor szoktunk találkozni...Igazából sokkal nyugodtabb lett a légkör..
2011. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim közel 10 éve váltak el, de jobb lett utána, mert nem veszekedtek annyit, mivel apa elköltözött. Viszont nálunk ez nem volt csendes időszak. Mai napig sincsennek jóban, nem is beszélnek, csak végszükség esetén ha a gyerekekről (rólunk) van szó. Én mindkettőjükkel jóbban vagyok, viszont ha anyánál vagyok nem emlegetem mi van apával, mert mai napig hallani sem akarnak egymásról (fordítva is igaz). Viszont mi bármikor mehetünk mindkettőjükhöz!

Nálunk úgy vélem jó lépés volt a válás, a folytonos ordítozás miatt!

2011. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Rég nincsenek már együtt a szüleim, de a viszonyuk ugyan olyan jó, egyikük se költözött el még most is együtt lakunk.

17/L

2011. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megkönnyebüés volt(dióhéjban:láttam közekedni edényeket,stb).Igen kibékültek nem azonnal,de rendezték a konfliktusaikat,baráti lett a viszony.
2011. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

10 éve váltak, már előbb kellett volna, akkor 14 voltam.

Azóta sem jutottam túl lelkileg azon az időszakon és a következményein.

Azóta a szüleim utálják egymást, az érdekemben sem beszéltek még egyetlen szót sem azóta, 10 éve!!!

A szüleimmel külön-külön is rossz a viszonyom, egyikükkel a kapcsolatot sem tarjuk!

2011. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!