Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kamaszok! Ti hogy éltétek/élit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszok! Ti hogy éltétek/élitek meg azt, hogy elváltak/elválnak a szüleitek? Milyen érzés csonka családban élni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 06:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én eleinte haragudtam mindkettőjükre, aztán próbáltam a fő bűnöst keresni, reménykedtem, hogy mégsem válnak el. Majd a válás után jött a hiszti, mikor se őket se másokat még csak látni se bírtam.

Mára már beletörődtem. Ha két ember nem boldog együtt, akkor jobb ha különválnak az útjaik. Ők már csak veszekedtek volna folyton. Azt hallgatni pedig rosszabb lett volna, minthogy apa nem alszik itthon. Mert egyébként szinte minden nap látom, beszélünk.

2011. ápr. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Először nem akartam, hogy elváljanak,de aztán megkönnyebbülés volt,hogy véga az állandó rossz hangulatnak és veszekedésnek. Most azt mondom bárcsak ne vártak volna eddig. Tönkre tették egymást anno. Mostmár nagyon jóban vannak csak éppen külön utakon. De így a jó. Segítik,támogatják egymást.
2011. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Komoly kérdés bár engem soha nem érdekelt hogy elváltak. Nem volt emiatt egy darab nyugtalan percem sem :D elváltak és mivan akkor? SEMMI
2011. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 10 éve váltak el a szüleim(most 19 vagyok).Elég durván mentek szét,apunak akkor többször volt öngyilkossági kísérlete,pszichiátriára került és hasonlók!:S..Ma már annyira utálják egymást,hogy egy kocsiban nem képesek megmaradni,egyiküknek se merem felhozni a másikat,mert akkor engem kiabálnak le,szóval elég rossz a viszony köztük sajnos!:(...Nekem ez a mostani életemre is kihatással van,bár anyuval nagyon nagyon jó a kapcsolatom,de az apámmal nagyon rossz,sose beszélget velem,nem érdeklem!:((
2011. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem neki!

Bár még csak 8 éves voltam de mindennap részese voltam a vitáknak,a csapkodásoknak stb.

Tudtam ha nincsenek egymás közelébe akkor még mosolyogni is tudnak.Bár apám nehezebben lépett tovább de most mindekettőjüknek van saját új családja.És boldogok.

Szerintem minden gyereknek jobb ha boldogan láthatják a szüleiket vagy együtt vagy külön.

2011. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Én nem gondolom, hogy csonka családban élek. Van apám is meg anyám is aztán, hogy nincsenek együtt? Hát miért legyenek együtt ha már nem szeretik egymást? Bennem nem okozott törést.
2011. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
9 éves voltam, mikor elváltak, minden előzmény nélkül történt. Előtte is, utána is, közben is teljes nyugalom volt az életünkben. A szüleim azóta is jóban vannak, csak külön élnek. Engem leginkább az zavar, hogy nem lehetett testvérem, éshogy kénytelen vagyok anyukámmal élni kettesben. Nem mintha utálnám őt, csak nincs így semmi "élet" körülöttem, ha itthon vagyok. Unalmas, üres így a lakás...
2011. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 4éves voltam amikor elváltak szüleim.Lehet furán hangzik,de még emlékszem arra mikor anyum a cuccaival "elhagyta" apum.

Most 17vagyok,s anyumnál élek,külföldön.Apum meg bátyám hiányoznak,ök Vajdaságban élnek.

Én valahogy nem szólok bele az egész válás dologba,ö dolguk.Persze nem örülök,dehát ha nem fértek meg 1más mellett,akkor jobb igy.18évet voltak eggyütt.

2011. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is 4 éves voltam,nagyon sokat veszekedtek,anyámhoz kerültem az öcsémmel.Apám nem valami jó ember a maga módján,de nagyon szeretem.Eleinte megviselt,de belenyugodtam.:)
2011. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!