Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Minden férfi egyforma és csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi egyforma és csak azt akarja?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok, férjezett. házasságom rég rossz. nem léptem félre, férjem sem.kalitkában élek 20 éve. tudom az én hibám is. nem mehetek sehova, barátaim alig vannak, nem tűr meg mellettem senkit. azt mondja akkor mehetek szórakozni, ha a szexuális életünk rendben lesz. ha neki nem jó, nekem se legyen az.

a hiba pedig a következő. ismerek egy férfit sok éve, soha nem akartam tőle semmit, az ő szemében nem ezt láttam. találkoztunk, párszor,szex nem volt, azt mondta ilyen nővel szeretné leélni az életét. szerintetek ez kamu? vagy csak dugni akar? de akkor miért tesz valaki ilyen kijelentést? tele vagyok kétséggel, nem tudom mi lenne a jó. tudom, ti sem mondhatjátok meg, én csak szeretnék boldog lenni. ezért mindenki válaszát szívesen várom, de elsősorban a férfiakét. létezik hogy egy férfi azt mondja egy nőnek akit nem is ismer szinte: ilyen nőre vágytam egész életemben, veled akarok élni?köszönöm a válaszokat előre is


2011. febr. 14. 12:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
igen, de csak bókként, nem gondolhatja komolyan, hisz nem ismer.
2011. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondtak màr ilyet,soha nem lehet tudni.Lehet benne majd màs hibàkat fogsz talàlni.
2011. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok és szerintem van ilyen, aki komolyan gondolja!

Bár részleteket nem árultál el: pl. hogy hasonló korosztályból van-e stb.

2011. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%

Te magad, leírtad a választ.


"...létezik hogy egy férfi azt mondja egy nőnek akit nem is ismer szinte:

ilyen nőre vágytam egész életemben, veled akarok élni?"


NEM IS ISMER !!!

(Ha megismerne. nem biztos, hogy veled akarna élni!!)

2011. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért nem érdemes 18 évesen lekötni magad egy életre.

Látszik, hogy nem élted ki magad.

Elképzelhető, hogy a másik férfi csak szexet akar, de lehet hogy nem. Ezt soha nem lehet tudni. Az viszont biztos, hogy a szex nagyon fontos egy kapcsolatban, házasságban a férfiaknak pedig főleg. (legalábbis a legtöbb férfinak fontos)

Talán a legjobb megoldás a te esetedben a válás lenne, de ne egy másik férfi miatt válj el, hanem magad miatt.

2011. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
de miért kell olyat mondani ami nem igaz? mindenki hazudik?
2011. febr. 14. 12:37
 8/31 A kérdező kommentje:
Tök igazatok van. és ez a pláne, hogy nem ismerjük egymást. ő 33 én 38
2011. febr. 14. 12:39
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
Azért mondja ezt valószínűleg,hogy elérje a célját.Meg akar fektetni.Igen magas röptű kijelentés ez Tőle,hiszen nem is ismer még!Nézd,a legtöbb férfi igenis iylen.Vannak rendesek,akik komolyan is gondolják,amit mondanak,ám sajnos ők az elenyésző számú kisebbség.Ez van...
2011. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

a bók nem hazugság. abból amit lát, te tetszel neki. de hát alig ismer, tehát ha jobban megismerne, akkor tudna komolyan felelősen ilyet mondani. az udvarlás nem hazugság... fel akarja kelteni az érdeklődésed és örömet akar 1 perc erejéig okozni.

azért ez nem ér fel egy hazugsággal.

2011. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!