Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Beadtam a válópert, de azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beadtam a válópert, de azóta egy békülési kísérlet után az ágyban landoltunk. Mindenki magának veszi meg a kaját de a másik is eszik belőle vagy én főzöm meg. Most akkor megszűnt életközösség újból fennál a bíróság szemszögéből vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Most akkor a szex ellenére mégis váltok?
2011. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nem a válópert adtad be, hanem a válókeresetet. :)


Másrészt pedig azt bizonyítani is kell(ene), hogy újból "összefeküdtetek", vagy együtt laktok. Mert ha tudja a férjed bizonyítani, akkor igen, újból fennáll.

2011. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a legfontosabb az, hogy TE mit szeretnél?


A többi ehhez képest lényegtelen. Ha továbbra is válni szeretnél, annak sincs akadálya, ha együtt akarjátok folytatni, annak sincs. Elválni lehet úgy is, hogy az utolsó percig együtt laktok, szexelni meg válás után is lehet. Akár újra össze is házasodhattok, nem tilos. Tehát nem igazán értem a kérdés jelentőségét. Felhasználja ellened? Vagy miért érdekes ez?

2011. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha békülésként összefeküdtetek, azért van még itt szikra....Miért akarsz/tok válni?


Mi lesz más, ha papírotok lesz a válásról? Akkor majd nem esztek közös kaját, nem fekszetek le egymással?

2011. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy minek akarsz elválni (hacsak nem akarsz éppen újra házasodni) amikor együtt esztek, együtt keféltek.


Mi a probléma?


Ha van valaki más, amiatt nem kötelező elválni, mert egyébként is marhadrága dolog a válás, élhetsz nyitott házasságban is, bár ha van másvalaki akkor nem értem hogy miért fekszel le azzal akivel el akartál válni!

2011. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amiért ez számít az a vagyonmegosztás, mert az életközösség legutolsó napjának december 23.-at jelöltem meg, és mivel azóta a férjem le is rámolhatta a bankszámláját (akkor még volt rajta)és most életközösség megszakadsnak újbóli időpontként azt jelölik meg mikor ágyban landoltunk, akkor valószínű nemkapok semmit........
2011. febr. 16. 11:14
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Akkor letagadod. A bugyidba már csak nem néznek bele??!
2011. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem ítélkeznék, ezek csupán kérdések, hogy valóban jól értem-e?


Közösültetek, és most azon aggódsz, hogy az exed ezt felhasználja ellened a következő tárgyaláson? Előtte/alatta nem aggódtál, most viszont eszedbe jutott... Vagy valaki más beledumálta a fejedbe? Biztosan jó okod van a válásra, ha ilyen rossz véleményed van a "volt" pasidról. (Azt én nem tudhatom, hogy Ő tényleg ilyen-e, vagy csak Te látod ilyennek, de az utóbbi is elég ok a válásra; a kérdés csak az ki örülhet jobban, ha megszabadul a másiktól.)

2011. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Szóval akkor te is az a nő vagy, akinek csak a pénz számít.
2011. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
...akkor ezt hívják "bugyipénznek"??
2011. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!