Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válási papírok benyújtásától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válási papírok benyújtásától számítva; a bíróság mikor küldött (hány napra rá) nektek levelet az első tárgyalásra?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 28. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor én váltam akkor május első hetében adtuk be a papírokat és szeptember 21-re lett a tárgyalásunk..Mivel mi közös megegyezéssel váltunk,és mindenben megegyeztünk.(ingó,ingatlan vagyon,gyermekelhelyezés) így csak ez az 1 tárgyalásunk volt..

A húgom 2009 augusztusában adta be a válópert.Ők nem tudtak megegyezni semmiben,és náluk az első tárgyalás 2009 december 17.én volt..Mivel ott sem tudtak megegyezni (mindkettőjüknek ügyvédjük van) így a második tárgyalás 2010 februárjában volt.(ekkor volt a gyermek elhelyezési per,vagyis ezen már túl vannak) Azóta már hivatalosan is elváltak,de a vagyoni per még csak most lesz..Jelenleg is időpontra várnak..

2011. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A bíróság hány nappal korábban küldte meg nektek a levelet, hogy kitűzte az első tárgyalási napot?
2011. febr. 28. 17:03
 3/9 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy szeptember 21.-e előtt hány nappal korábban tudtad meg az időpontot?
2011. febr. 28. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán 1 héttel korábban..
2011. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok..Rosszul írtam az előbb...Szóval Május elején adtuk be,és júniusban már meg kaptuk az időpontot hogy szeptemberben lesz a tárgyalás..Szóval a beadástól kábé 1-2 hét múlva jött meg...
2011. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi június közepén adtuk be, október 3-án volt a tárgyalás, kb. 1 hónappal előtte jött az értesítés. Mi is úgy voltunk, mint az előttem szóló, mindenben megegyeztünk előre, gyerek nem volt, 15 perc alatt szétválasztottak minket.
2011. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem négy hónapra rá volt az első tárgyalásom,és mivel az exem nem jelent meg,újból kellett várnom még hét hónapot.Aztán megint nem jelent meg,és megint vártam hármat,mig végül elválasztottak minket.Hozzáteszem,semmi vagyonmegosztásunk nem volt,a gyerek nálam volt,és ez ellen sem ágált.Sajnos húzzák az időt a végtelenségig.
2011. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ildegonda ***** válasza:
attól függ, melyik város. 1-3 hó
2011. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Február 2.-án vette át a papírokat a bíróság és ezidáig még semmit sem kaptam. Ahogy a leírtak alapján látom elég szélsőséges az időpontokat illetően. Két évbe telt mire közösen megegyeztünk és már nagyon várom, hogy vége legyen.
2011. márc. 1. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!