Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kapcsolattartás újraszabályozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolattartás újraszabályozása hogyan történik?

Figyelt kérdés
Két gyámhivatal kétfélét mond. Az egyiknél pld. szinte elsőre azt mondták, hogy közel 70ezerbe kerül (kirendelt pszichológus stb.). Máshol pedig azt mondták, hogy nem kell fizetni.
2011. máj. 25. 22:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ügyvédet fogadhatok ebben az esetben is, aki velem együtt az ügy érdekében eljár a gyámhivatalban?
2011. máj. 25. 22:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Az újraszabályozás tudtommal a bíróság hatásköre. Attól függ, hogy mi az eljárás menete, hogy mennyi idő telt el a szabályozás óta. Két éven belül biztosan a bíróság jár el. De egyébkéént jogerős végzést egyébként is csak ők változtathatnak meg. Szóval polgári iroda, panasznap, + ügyvéd.
2011. máj. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Symba3 válasza:
Azóta lezajlottak már az események? Most én is ebben a cipőben járok, nekem is azt mondták a gyámügyön hogy sokba fog ez nekem kerülni, az ügyvéd meg azt mondta hogy ez nem igaz, mert ingyenes. Írd már meg légyszi hogy nálatok hogy volt. Köszi!
2012. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!