Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás a 3. kerületben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás a 3. kerületben?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe telik egy válás a II. és III. kerületi bíróságon? Közös megegyezéssel megy a válás, az első 2010. októberében volt, a másodikat azt mondta a bírónő, hogy 2011. februárra kitűzi. Most március vége van, de még idézés sem jött. A tárgyaláson kértük az eljárás folytatását. Tényleg ennyire el kell ezt húzni? Nem lehet valahogy megsürgetni?
2011. márc. 30. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Másfél év alatt tudtuk le.

Nem tudom, hogy máshol mennyi ideig tartott volna. Egy kisebb településen (vagy kerületben) lehet, hogy gyorsabb.

Óbuda az ország 6. legnagyobb ''városa'', lehet, hogy ezért volt ilyen tetű lassú.

2011. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jézusom! Hát bízom benne, hogy hamarabb vége lesz!
2011. márc. 31. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
jajj mi lett végül...mi most kezdenénk
2011. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tanulság: Ha válás alatt más lakcímen tartózkodsz, MINDENKÉPP add meg a bíróságnak, akármilyen kedves-nyájas-nemverlekát típus az, akitől éppen válsz. Két nappal a válóper előtt nyögte be, hogy "jaaa, már mikor megjött az idézés, a tiédet kidobtam, úgysem vehettem át, de különben holnap reggel 9-kor van a válóper!" Szerencsére el tudtam intézni, hogy ott legyek és végre-végre lezártuk a házasságunkat!!!
2011. szept. 19. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyi volt?

Nekünk a gyerekelhelyezés miatt húzódott el majd' két évig. 3-4 havonta kaptunk újabb időpontokat, persze nem tudtunk megegyezni, de nem akartam lemondani Róla...

2011. szept. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!