Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudja bizonyítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudja bizonyítani? Vagy mivel?

Figyelt kérdés
a férjem azt akarja bebizonyítani hogy prosti vagyok. ( az alkoholizmust és a drogozást nem sikerült neki) . Sok férfit megnevezett , hogy szerinte kikkel voltam ( ami nem igaz, hisz egyikkel sem voltam és abszolút nem vagyok prosti).
2011. máj. 4. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
szóval iszol, drogozol, de nem sikerült bebizonyítania...
2011. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
DEHOGY ISZOK, ÉS NEM IS DROGOZOM!! csak azzal is megvádolt, de az orvosi papírok semmit nem mutattak ki. másba nem tud már belekötni, hogy elvegye tőlem a fiam. Maximálisan odateszem magam a fiam mellé. Jó anya vagyok. ÉS ERKÖLCSILEG IS TISZTA. ez már alázás amit művel!!
2011. máj. 4. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Hàt.talán lefizet egy két embert hogy ha beperel ezzel bizonyitsa rád azt amit àllit.van néhány ilyen elvetemült őrült.

Miért akarja elvenni a fiad?

2011. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak annyit mondott hogy alkalmatlannak tart.konkrét indokot nem tud felmutatni, most vádaskodik, amiket bizonyítanom kell. Albérletben vagyok immár egy élettársal, mindkettőnknek jövedelme van, rendes munkabeosztás ami segít és jó hogy mindenben el tudjuk látni a gyereket. Nincs tartozásunk senki felé. Csak szerintem egy bosszú hajtja, igazi okot nem tud mondani.
2011. máj. 4. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni vele csak az számít amit bizonyitani tud hiába vádaskodik.
2011. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Elvileg még egy prostitól sem veszik el a gyerekét, mert attól függetlenül, hogy ez a munkája, nem biztos, hogy alkalmatlan az anyaságra. A drog alkohol más tészta. De téged is megillet az ártatlanság védelme, úgyhogy nem neked kell bebizonyítanod az ellenkezőjét.
2011. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Dörgöldd az orra alá, hogy nekik legalább kellettem, nem úgy mint neked. Nem szégyen az, ha lefekszel másokkal, ne csinálj ebből nagy ügyet. Neked legalább van igényed a szexre, nem úgy mint egy csomó frigid nőnek. A bíróság meg úgyis más tészta, ha fizet érte és lesz tanu, akkor talán elhiszik, de ettől még nem veszik el tőled a gyereket.
2011. máj. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek! És a tanácsokat megfogadom, ezek biztos még rosszabul fogják érinteni és az agyát is felkúrja emiatt. Nincs ő senkivel olyan jóban, hogy bárki belemenne egy hazugságba! De nekem annál nagyobb tekintéjem van a faluban, a 95 °-a ismer és akikkel eddig beszéltem, drukkolnak nekem.
2011. máj. 5. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!