Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás/szakítás utáni kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás/szakítás utáni kapcsolattartás?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mi sül ki egy ilyen dologból? Ha hosszú kihagyás után barátkozik az ex, te hogyan állsz hozzá?(a gyerek témát most mellőzzük) Van erre vonatkozólag saját példád? Tényleg lehetséges, hogy egy volt pár tagjai barátként tekintsenek egymásra?

Mindenre kíváncsi vagyok! :)

Köszi!


2011. okt. 30. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor lehetséges ha a két fél úgy válik el egymástól hogy megértik így a legjobb mindenkinek és ennyi idő jutott nekik, ahhoz hogy ez meglegyen érett viselkedés kell ami sok felnőttből hiányzik.
2011. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem létetik ilyen, ha mindketten belátják, h a kapcsolatuk nem működik tovább. Nővéremnek pl 3 évig volt egy barátja, aztán szakítottak, de ma is nagyon jóban vannak. Azóta nővéremnek van egy új kapcsolata, egy 6 éves kisfia, de az előző barátjával még mindig nagyon szoros a kapcsolt, szigorúan baráti!! A mostani párjával is jól kijön, sőt nemrég az ex megszorult, pár hétre hozzájuk költözött... szóval létezik...
2011. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg az így jártam anyátokkal című sorozat pár epizódját és meglátod, a csaj 2 exével is tartja a kapcsolatot... Lehet nem jó példa, de azt mondta, hogy minden érdekel :)


Ha engem kérdezel érettség és a vita okától függ, hogy miért szakítottak... Ha valaki félrelépett, akkor ott marad egy tüske a másik félben, akkor nem ajánlom... Ha csak kihűlt a kapcsolat, akkor átalakulhat szimplán barátságba...

2011. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a két elvált fél nagyon jó barát.

Nem csak a közös gyerek miatt. Ha valami segítség kell, akkor az exanyósék azonnal ugrottak. Bár igaz, a nőtől sokra számítani sosem lehetett, de ettől eltekintve egy rendes nő. Még a jelenlegi feleséggel is jóban van.

Nincs értelme cirkuszolni, én lesajnálom az olyan embereket, akik képesek ezt művelni évek múltán is.

2011. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2011. nov. 2. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:
nekunk kapcslatunk szunt meg 2.5 ev utanna bartasag meg egy par honapig, es ma a nagy bummm mert megharagudott ram es elbucsuzott orokre, hogy hallani sem akar felollem es ne irjak neki es ne hivjam tobbe, es sem teszi tobbe.
2012. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!