Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehetőségek vannak igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetőségek vannak igy?

Figyelt kérdés
Van egy banki hitellel terhelt ház(12 milliós a hitel közel rajta),devíza a hitel ,meg szocpol.Hirdetem a házat nem veszi meg senki,vennék belőle kettőt.A ház az én nevemen van elváltunk,viszont utána még kibékültünk együtt maradtunk.4 kiskorú gyermeket nevelek,akik nálam vannak elhelyezvel.Én már nem akarok vele élni.Több ügye is volt,birósági.Ivott,csalt stb..Az a gond amióta kimondtam elég pár hónapja megváltozott.De nekem már nem kell ő ,de nem érti meg.Én kb.egy éve ismerkedem férfiakkal kapcsolat céljából.Mindig ezt vágja a fejemhez,holott két éve elváltunk.Az az igaszság az szeretném ha önként menne el.Anyúkájához tudna költözni.Mit csináljak?Nem akarok vele élni..
2011. máj. 28. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Le kell vele ülni, és higgadtan elmagyarázni neki, hogy ezt te már befejezettnek tekinted, és szeretnéd, ha elköltözne, mondjuk jún 30-ig.

Konkrétumokat kell mondani, mert abból ért az ember...jobb esetben.


Üdv!

2011. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint te fizeted a részleteket is, és te vagy, aki a gyermekek ellátásáról is gondoskodol. Tehát te vagy a családfő.

Mondd meg neki, hogy x. időpontig elköltözik, vagy kirakod az utcára a személyes holmijait!

Nem fogja elhinni (ez az állapot neki nagyon jó), ezért adj neki még egy (a korábbinál rövidebb) határidőt, és ha arra sem reagál:

amikor nincs otthon, rakd az utcára a ruháit, és akkorra legyen ott a szerelő, aki lecseréli a zárakat, így nem fog tudni visszamenni a lakásba.


Biztosan fog cirkuszolni, akkor kihívod a rendőrséget.

2011. máj. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Csak olyan rossz,bántja a lelkiismeretemet.Már gondoltam kirakom.De nincs szívem hozzá.De én igy meg nem szeretnék élni.Már gondoltam arra is én megyek el a négy gyerekkel.De akkor a házat tuti elviszi a végrehajtó.Mert ő tutira nem fogja fizetni.Nem tudom mit tegyek.Többször összepakolt ,de nem értem miért nem megy el..
2011. máj. 28. 07:51
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a bejárati ajtó zárat már megvettem
2011. máj. 28. 07:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom neki megmondani x időpontig költözzön el.Hátha megérti.
2011. máj. 28. 07:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Bolond lenne elmenni, ha nem vagy erélyes? Mindene megvan, se lakásra, se kajára, se a tiszta ruhára, semmire nincs gondja, mert te mindent megcsinálsz. Miért is menne el önként és dalolva? Csak ha kellőképpen határozott és eréjes vagy!

Eszedbe ne jusson a 4 gyerekkel "vándor-életet" kezdeni. Ha kiteszed a lábad, soha többet nem fog vissza-engedni. Ő nem lesz szívbajos! És te sem lehetsz az, mert a gyermekeid békés, nyugodt, biztonságos élete a tét.

2011. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
háát ez szívás
2011. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!