Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy a volt férjem ne tegyen ki a közösségi oldalra rólam privát képeket?

Figyelt kérdés
Egy utolsó tárgyalás választ el minket a válástól, több mint fél éve külön élünk, még csak nem is látogatott engem és a gyerekünket. Megláttam, hogy készített egy mappát az én képeimmel, hogy az ő felesége, és csupa nempublikus kép!!!! Házi lányos smink, amit azonnal lemostam és hasonlók, teljesen lejáratott! Nem is néztem végig a képeket, menten rosszul lettem. Elvileg törölte a mappát, de félek, hogy csak kizárt a listáról, akik láthatják. Rettentően el vagyok keseredve, és nagyon haragszom rá. Szemét közösségi oldalak! Nem is értem, minket nézi férj az én képeimet, pláne kiválogatta, amiket ő szeretett, de másnak semmi köze nem lenne hozzá! Ő meg azt hiszi, milyen szép, más meg röhög, de egy ribanc ez a csaj. Miközben szimpla házi képek voltak, amiket anyámnak se mutatnék meg, erre tessék... Áhh, teljesen kivagyok. :(
2011. máj. 31. 16:36
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
70%
erre nincs joga a hozzájárulásod nélkül. fenyegesd meg, hogy feljelented.
2011. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
szólni kell az oldal üzemeltetőinek hogy engedélyed nélkül feltettek rólad képeket. ők majd intézkednek. egyszer egyik ismerősömről tettek fel nagyon privát képeket, ő szólt az oldalnak és leszedték.
2011. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Fenyegetéssel,feljelentéssel,az égvilágon nem fogsz menni semmire,csak berág,látja hogy idegesít,még több képet fog kirakni.Normális hangnemben hívd föl,mondd el neki szépen,hogy neked ez kellemetlen,és megkéred szépen hogy vegye le a képeket.Ha így teszel,nem lesz gond,de ha hisztis p.csa módjára cirkuszolsz vele,még jobban alád fog vágni.Hidd el csak ez a módja.
2011. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

no ezért kell még a számítógépre töltés előtt a fényképezőgépből kitörölni a "pucér" fotókat... :-))


jelentsd a felhasználót...!!!


Még én azt utálom, amikor elmegyek egy társasággal szórakozni, csinálnak fotókat, és feltöltik és aláírják a neten használt ritka becenevem... (nem szivatásból, csak megosztás miatt, és a tökéletesség kedvéért feliratozzák, utálom). Ezek béna képek, még életben is jobban nézek ki annál... viszont rákeresve a becenevemre aki még nem látott, hááát.

Na ilyenkor mit csináljak?! Még nem szóltam senkinek, de legközelebb az lesz... :(

2011. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

amúgy nincs neked is róla képed?


Ha nem veszi le, igenis fenyegesd.


Ha az lepereg róla és nem veszi le, akkor fenyegesd azzal, hgoy a főnökének fogsz beküldeni lejárató képeket és infókat... csak nem akarja magát kirúgatni.

2011. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
szia.sztem elöször próbálj kapcsoltba lépni az oldal üzelmeltetőivel h szedjék le ha nem lehetséges utána szólj neki szép szóval...ha nem szedi le utana fenygetőz de ne feljelentéssel mert azt ugy sem veszi be hanem vmi mással....pl tudod hol parkol stb...
2011. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez súlyos személyiségi jogi sérelem. írnék egy mailt, amiben figyelmeztetném: ha bármely büntető hatóság megállapítja, hogy sérelmet szenvedtél, súlyos anyagi jellegű kártérítéssel tartozik (un. nem vagyoni kár. Akár a munkahelyedet is elvesztheted, de "szimplán" leépülhetnek a kapcsolataid. no pesze nem tudom, mi volt rajta....de a bontóper nyilvánvaló motivum, ezt minden polgri bíróság megítélné. Feltéve, hogy a sérelem igazolható (társadalmi életben való részvételed ellehetetlenülése, vagy elnehezésülése). A büntető ügy ennek alapja. A békesség kedvééért. figyelmeztesd, hogy feljelented. Azt nem lehet megállapítnai, hánan hívták le....tehát érdeked, hogy inkáb levegye, mintsem elindítod az eljárást, de mindaddig (bosszuból is) fent hagyja. Ha viszont van esze, törli. Ez avagyonába is kerülhet...
2011. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
..semmilyen oldal semmilyen üzemeltetője nem reagálna ilyen üzenetre....még a jogosultság igazolása nélkül se. személyes tapasztalat. előtte "aláírtaják" mindenkivel, azaz elfogadtatják a szabályzatot, hogy a saját felelősségedre töltöd fel. Csak hatósági megkeresésre reagálnak (ha ugyan)
2011. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Jelentsd az oldalon. ha nem reagálnak, akkor jogsérelem miatt egész sokáig el lehet vinni az ügyet, akár aadatvédelmi biztosig is, és nem biztos, hogy örülne neki.

Ha szép szóra nem hallgat, akkor jöhet a háború: írd ki üzenőfalra, hogy kicsi neki, írj egy-két lejárató dolgot, meg mellé azt is, hogy ezt a jogtalanul felhasznált képek miatt kapta, és te csak alkalmazkodsz a játékszabályaihoz. De csakis legutolsó megoldás legyen. Amúgy biztos van közös ismerősötök, kérdezd meg tőle kint vannak-e még a képek.

Ha nem, akkor a legegyszerűbb elfelejteni, nem igazán éri meg egy ilyen kicsinyes játszma.

Meg szerintem miindenki tudja, hogy elváltatok, nem? Onnantól kezdve csak magát járatta le a dologgal. :D

2011. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

ez borzasztó!

szerintem próbáld megbeszélni:

megalázó, amit tesz, kérd, vegye le, és többé ne tegye!

2011. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!