Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami komoly gond van velem?

Valami komoly gond van velem?

Figyelt kérdés

Már 2 hete nem alszok nem eszek rendesen ugy érzem mindenkinél fölösleges vagyok. 3BÓL Megbuktam szal ez a súly is nehezedik rám a nyáron. + legjobb barátnőm közölte velem hogy nincs szüksége rám. AZÓTA KIVAGYOK érdekes mód a barátaimat már nemnagyon vannak de akik megmaradtak azok sem valami igazi barátok... :(

naponta sirok és sajnáltatom magam csak a páromra számíthatok... legalább ő velem van

meg a családomra

elváltak a szüleim ezért is nem volt valami fényes gyerekkorom :(

Korommal jár ez az időszak vagy télleg van valami baj?

19/L


2011. júl. 17. 04:16
 1/3 anonim válasza:

depresszio?

tedd magad hasznossa,keress uj baratokat es ne sajnald magad a tortentek miatt! hidd el minden rendbe jon, mindig van megoldas! sok sikert az eletben :)

2011. júl. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 chuckyhawk ***** válasza:

Hát anyóca,te depressziós vagy!

Jól szóltak előttem!!!Új barátok,új hobby,pozitiv gondolkodás és hozzáállás...

szóval erőltezsd meg magad,hogy direkt a jó oldalát nézd a dolgoknak!

Pl: Lekoptak a barátok?Akkor nem is igazi barátok!!!viszont így megszabadultál tőlük és kereshetsz igazakat!

Ilyenekre gondolok!

Ha így se múlik el a depi akkor javaslom,hogy fordulj szakorvoshoz.

Viszont sokat segítenél magadon,ha ebből egyedül mászol ki!Erősebbé tesz.

2011. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igérem megfogadom hogy kimásszak ebből mert már nagyon nehezen bírom...
2011. júl. 21. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!