Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elérhetem azt, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elérhetem azt, hogy csak felügyelettel láthassa őket?

Figyelt kérdés

Válásom közepén tartok, sajnos még várom a második tárgyalás időpontját. Az exem alkoholista, de állítólag "epilepsziás" és ezért ivott....mindegy. Amióta szétmentünk, tavaly októberben, azóta elég ritkán voltak vele a gyerekek (4 és 9 évesek) legutóbb a tavaszi szünetben voltak nála 3 napot, azt is úgy, hogy az ex végigpiálta a 3 napot, úgy vitte el őket sétálni is. az anyja hozta haza őket hozzám. azóta egyszer telefonált, hogy vinné a gyerekeket, én közöltem vele, hogy többet nem adom ki neki napokra őket, maximum találkozhat velük. Az ügyvédemet is kértem, hogy vegye bele a kérvénybe, hogy csak felügyelettel láthassa őket, de el ne vihesse. Van erre esélyem jelen körülmények közt?

Pár hét múlva összeköltözöm mostani párommal, akit apjukként szeretnek, és ez kölcsönös. Lehet ez befolyással a válásra?


2011. jún. 6. 22:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nézd, ha már a gyerekek azt mondják, hogy nem akarnak többet oda menni, akkor szerintem egyértelmű...megjegyzem, letojnám, ha nem fizetne, de akkor ne követelje őket - pláne minden hétvégére úgy, hogy jó, ha 2 havonta eszébe jutnak a gyerekei....ezen kívül bármi probléma? Persze, joga van hozzá..a gyerekeknek meg úgy vélem, joguk van ahhoz, hogy nyugodt körülmények közt nőjenek fel, és ne úgy, hogy kéthetente az alkoholista apjukat plusz annak enyhén abnormális családját (szüleit, tesóját) kelljen elviselniük. 1 hónapja már nem is említik az exet, nem hogy látni akarnák...
2011. jún. 7. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!