Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem olyan papírt akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem olyan papírt akar velem aláíratni a váláskor amit én nem akarok aláírni. Nem tehetek ez ellen semmit?

Figyelt kérdés
A férjem egy szemét ember(igazi maffiozo),ő indította el a válást ami nem gond levesz egy kis terhet a vállamról,bár még a bíróság felé nem juttatot el semmit(tehát még várok),de azt már kikötötte hogy 2dolog lesz benne.Egyik hogy közös megegyezéssel válunk és egyikünk se kíván fellebbezni(ezzel nincs is semmi gond),de a másik hogy semmilyen információt nem adhatok ki róla.Tönkre tette az életemet,én is visszaakarok adni neki mindent kamatostul,több eljárás is folyik ellene,ezért íratott ilyet az ügyvéddel,valószínű tudnék neki ártani.De úgy tűnik ezt a papírt mindenképp alá kell írnom?Nincs valami megoldás hogy ezt így ne írjam alá?Aki tud legyen szíves a kérdésemre válaszólni,nem vagyok kiváncs az olyanokra,hogy "én milyen szemét vagyok"vagy"hagyd a francba és válj el".Az ilyen válaszolóknak üzenem nem tudsz semmit az életemről így ne is ítélkezz felettem.
2011. jún. 8. 15:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem a kérdést. Én csak azt szoktam aláírni,amit alá akarok. Ha nem akarom nem írom alá.

Miért kéne aláírnod? pisztolyt tart a fejedhez?

2011. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
61%
Köss vele egy titoktartási szerződést de legalább pénzzel húzd le benne
2011. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%

Ez blöff, jogilag ilyen nem irathat alá. Vagy aláírathat, csak semmis lesz a szerződés, mert nem lehet bármit aláírni.

Ha pl. a rendőrség vagy a bíróság vallomástételt kér, nem tud erre hivatkozni. Mint ahogy az orvosi titoktartás se érvényes, ha bírósági végzés van.

2011. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%

Szia.


Semmiféleképp ne írj alá semmit, szóljon az bármiről, NE ÍRD ALÁ!! Nem kényszeríthet, szerezz tanúkat akik melletted állnak, és légy nagyon erős. Csak azárt mert ő és az ügyvédje kitaláltak valamit, nem kell beleugrani!!! vagy azért kell aláírnod mert esetleg megfenyegetett és tudod is róla hogy képe mindenre??

Gyermeketek van??

2011. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%
Azt írsz alá, amit akarsz, nem vagy köteles semmit aláírni, sőt ha fenyegetőzik megmondhatod neki még azt is közölni fogod a bíróságon.
2011. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
34%

Anélkül nincs válás, gondolom, zeért kell aláírni.

Én a helyedben azt mondanám, aláírom, ha beleír egy olyan pontot, miszerint én a hallgatásomért szép summát kapok. Valamit valamiért vazze! :D

2011. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%
Azt írsz alá, amit akarsz, nem kényszeríthet.
2011. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
55%
Az esküvő előtt nem volt maffiózó?
2011. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%

Miért kéne aláírnod?

plussz ilyen papír szerintem nem létezik, mert ezzel bevallaná már félig hogy valami vaj van a füle mögött.


plussz behív a bíróság tanunak valamelyik ügyhöz eleve nem hazudhatsz, mert azt a törvény bünteti. hamis tanuzásnak hívják.


szóval tuti ilyen papír nincsen.


pl olyat iratatthat egy cég hogy a cég bárminemü dolgát nem adhatod ki. vagy is semmilyen céges dologrol nem beszélhetsz. de szerintem ez ellen a bíroság felment ha tanuként hívnak be.


de egy magánembernek részletesen le kellene írni hogy mit nem mondhatsz róla, és szerintem a biróság simán felmenthet ezalol. de kérdezz meg egy ügyvédet.

2011. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
31%
igazi maffiozo)Valami csakráfog kerülni a papírra,vagy a neved,vagy az agyvelőd-ezt mondta a keresztapa??És te ezt komolyra veszed?Még a bíróságsem kötelezhet aláírásra.
2011. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!