Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váláskor mennyire nyom latba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váláskor mennyire nyom latba a megcsalás, annak sorrendje és mi számít annak? (természetesen tudom a flört, a csók és a szex anatómiáját. :D)

Figyelt kérdés

Ha pont az nem akar válni, aki megbotlott, és szeretné hibája ellenére egybetartani a családot, kérhet-e békítő tárgyalást? Ha a megbocsátás helyett az anya bosszúból azzal kínozza férjét, hogy beadott de felfüggesztett válás ideje alatt megtűri otthon a férjet, de kihasználva az otthonlétét és azt, hogy ugyis ő csalt meg előbb, akkor már az ő megcsalása nem megcsalás, hanem szerelem? Ezért uj pasival kezdhet, nem megy haza, egyedül hagyja a gyerekeit és pasizik, én meg majd megpusztulok, ezt nem tűröm és elborul otthon egy két pofon. Mert azért kicsit más mentálisan feldolgozni, hogy megcsaltál, kiderült, vagy "drágám" elmegyek és mással leszek egész éjjel, aludj jól, vigyázz a gyerekekre... Ha ő akar válni, mondtam menjen el ő, de hát ugyebár ő az anya, és esze ágában sincs neki mennie el, főleg nem a gyerekek nélkül. Szóval, "édes" bosszú nem számít????

No erre varjatok gombot...


2011. okt. 6. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Ha a férfi csalja meg az asszonyt,akkor az hátrány,mert gazember. Ha az asszony,akkor az nem baj,mert csak boldog akar lenni.

A nők mindent megtehetnek,a férjeknek semmilyen joga nincs.

2011. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
szerintem ha bárki válni akar akkor azt nem lehet megakadályozni és ha a gyerekekért harcoltok és előrángatjátok a ki kivel hol hányszor miért témát, csak a gyerekeket teszitek tönkre. Így törődjön bele mindenki a válásba, és próbáljátok normálisan csinálni ha nem akarjátok a fizutokat a gyerekpszichológusra költeni aki aztán még jól le is csesz titeket! Tessék megtartani a gerinceteket!!!
2011. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes az ilyen anya..nem gondol arra, hogy mit tesz a gyerekkel? mert oké, hogy az apán bosszút áll..(bár szerintem ez gyerekes felfogás, hogy ha te is akkor én is), de szegény gyerekek hogy fogják ezt megélni??

Felelőtlen nőszemély

2011. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Bosszú, viseld, te is ezt tetted, nincs különbség. Ha én bíró lennék, tényleg az 1 megcsalást számítanám inkább rosszpontnak, mert az tette tönkre a házasságot, családot. Aminek már mindegy, ott további megcsalás nem számít, meg várjuk el, hogy hű legyen ahhoz, aki megcsalta?! Ellenben az sem jópont, amit ő tesz, még nem váltatok el, főleg, ha a gyerekek előtt sem titok. A pofon megint a te rovásod, gondolom. 2:1 neki, de még tart a meccs!
2011. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

20:30


Egyetértek veled!!!!

2011. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
kérdező, szerintem egy utolsó görény vagy. nem hiszem, hogy az asszony a te kínzásod miatt pasizik, egyszerűen ezt szokta tenni valaki, ha lezárul egy kapcsolata. az meg menthetetlen, hogy pofozod, én a bíró helyében a gyerekeidtől is eltiltanálak.
2011. okt. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hmm. Ez is egy vélemény. Köszönöm. Én egyébként nem vagyok egy görény, és képzeld még a feleségem se tart annak. Nem "verem az asszonyt" típus vagyok. Amikor ez történt valaki azt mondta, "én agyon is ütöttem volna..." Én nem ilyen vagyok, de ezek szerint nem érzed át a szitut. Ha felszarvaznak, és még meg is kérnek statisztálj hozzá, a gyerekeid is tudják, nos... az fájt, nagyon... más az ilyent átélni és megpróbálni átérezni. De hibáztam, beismerem. A megbocsátás nagy erény... lenne.

Neked meg, mielőtt elítélsz, vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat. Járd végig a múltamat, érezd a könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet. ... Tedd meg a lépéseket, amelyeket én megtettem és botladozz meg minden kövön, amelyen én megbotlottam. ... S miután mind átélted, azután mondd meg milyen vagy, milyen vagyok, azután ítélkezz!

2011. okt. 7. 10:28
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden bántó szándék nélkül.

Mégis mire számítottál, amikor megcsaltad? Arra,hogyha kiderül, leül melléd, átölel és azt mondja semmi baj drágám megbocsátok. Tudom , hogy hibáztál, de nem számít, mert tudom hogy megbántad.

Nem ilyen az élet. Azzal, hogy megtetted, méltatlan helyzetbe hoztad Őt is, és magadat is. Amiket leírsz csak következmények. Ott bánt, és azzal amivel a legnagyobb sebet tudja ejteni. Ne gondold,legalábbis ne legyél benne teljesen biztos, hogy Ő közbe halálba szórakozza magát. Ha szeret és ez bosszú, még azt is megkockáztatom, hogy csak mondja hogy pasi van a dologba, közben meg barátnőjénél alszik.

Ja! A gyerekeket meg ha jól gondolom nem egyedül hagyja, hanem az apjukkal.

Szerintem légy türelmes. Te hibáztál, vállald a következméyneket.

2011. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a reakciódat, természetesen nem tudhatsz mindent!

Kézenfogva mentünk le válni, abban maradtunk barátok leszünk, és nem keres most pasit. Erre fenn volt a társkeresőn, majd alig pár hétre már randizott, amikor 3 nap alatt eldöntötte megtalálta szerelmét akivel akkor az egész életét mostantól elképzeli...otthon voltam a gyerkőcökkel amikor mással aludt, lefeküdt...nem bírtam. Olyan helyzet teremtődött, hogy azt mondta ezigy nemjó, menjek el, válni akar, mert mást talált, el kellett jönnöm! Anyagi gondjaiban engem hibáztat, de pasizik és otthon hagyja a gyerekeket vacsi, ellétés nélkül, nyüg neki, mert első a pasi munka után, azután jön csak a gondolat hogy hazamenjen, ellátni a ygerekeket, akik sokat vannak egyedül, igy nevelési, tanulási problémák adódnak dögivel. Szóval így értettem az egyedül hagyást, már nem vagyok ott, nem lehetek ott, de minden amit csinál az az ő boldogságáért van, ami rossz az meg miattam...ez igy nem fair. A megbocsátás nagy erény, és legalább annyira ritka. Nme gondoltam hogy átölel egyből, de intelligens emberek módjára legalább meg kellett volna beszélni... mindennek oka van, és psze következménye! Én válallom, de akkor ne azt terjessze, hogy most ő boldog, én meg elhagytam őket! Miközben örülni kellene a boldogságának, de akkor mi a probléma? Akkor miért kell sajnáltatnia magát ha boldog, mert mindeközben ezt teszi, és oltja a környezetét... mondom édes bosszú, de nem hiszem hogy a "kiteregetés" jó ut!

2011. okt. 7. 22:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj, nem ismered te a nőket!!! Nyilvánvalóan nem tud megbocsájtani neked, és csak betart ezzel a pasival, ne gondold h vele fogja leélni az életét! A gyerekeidnek meg szép h problémái vannak mivel elváltak a szüleik és még veszekednek is, ennek ez az oka!


A feleséged most sértett és zavarodott és minden csak nem boldog és elégedett. Épp próbálja összerakosgatni szétesett önbizalma morzsáit a pasija segítségével. Az h elhanyagolja a gyerekeit, nem tudom hogy van pontosan, talán te reagálod túl, talán nem, de biztos h a feleséged szétesett mint a riga lánc, kár lenne ezért megkövezni. Inkább próbáljatok összedolgozni a gyerekekkel kapcsolatos teendőkben, h ők se hiányoljanak téged. Kitartás!

2011. okt. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!