Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Amikor már nem vagy együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor már nem vagy együtt a pároddal, de egy lakásban éltek és nevelitek a gyerekeket. Ha pl:randizni akarsz menni. Hogyan kezelni a szitut?

Figyelt kérdés
Hazudnunk kell a másiknak, hogy ne legyen konfliktus? Mert biztosan nehéz eltűrni a másiknak, amikor azt látja, hogy a volt férje, felesége szépen felöltözik és nyilvánvaló, hogy hová megy.Randizni!
2009. márc. 24. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
hät nem tudom..ha vällaltätok azt hogy szakitäs utän együtt laktok,akkor egyältalän semmi köze sincsen hozzzä.akkor miéRt kéne titkolnod?csak a gyereknek bene mutasd az ujat ha lesz,föleg addig nem mig "apäval"laktok..és ha különmentek ,akkor is värj a bemutatässal a picinek,hiszen öt nagyonmegviseli majd hogy apa mär nem lakik veletek.
2009. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Apukaként tettem fel a kérdést. Kénytelenek vagyunk együtt lakni mert a házat még nem tudtuk eladni, de már nincs köztünk semmi. Azért biztosan zavarna mindkettönket, hogy a másik elmegy. De hogyan lehet ezt megoldani? Ne mondjuk csak menjünk?
2009. márc. 24. 16:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell a másik orrára kötni. De ha annyira zavar benneteket, nem arról lehet szó, hogy még éreztek valamit egymás iránt?

Ha én már valóban kiábrándultam egy pasiból, nemhogy rosszul esett, hanem inkább örültem, ha új kapcsolata lett, megkönnyebbültem, hogy már nem engem zaklat, illetve hogy túllépett rajtam.

2009. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Biztosan van még valami érzelem, de a feleségem már nem akarja velem folytatni és azt karja,hogy felejcsem el őt.

Én csak így fogok tudni felejteni ha mást keresek. 16 év után nehéz elfogadni ha a másik más felé kacsingat.

2009. márc. 24. 16:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a masik masfele kacsingat, akkor te miert ne tehetned ugyanezt meg? Nem ertem, ha mar nem erdekled a felesegedet, akkor miert ne mehetnel el randizni? O amugy hogy oldja meg, o hogyan kacsingat masfele?
2009. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez már a te magánügyed,nincs beleszólása az exnek.
2009. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nem fordúlt elő, hogy randizni mennénk de ha eljön az a pillanat is. Biztosan elküldjük a másikat melegebb eghajlatra.Jó ez így? Ti hogyan csinálnátok?
2009. márc. 25. 08:19
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Ne hajtogasd már a butaságodat! Miért küldenétek el egymást "melegebb éghajlatra"?

Semmi közöd hozzá hogy Ő kivel van, és neki sincs köze ahhoz hogy Te kivel hova mész

2009. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám meg, ha nem kérdezi, ha meg igen, akkor őszinte lennék. Úgyis előbb-utóbb el kell fogadni, hogy valamelyik félnek lesz valaki új. Miért hazudnál? Ha én pl. a volt feleséged helyében lennék és ha még éreznék is irántad valamit, féltékeny lennék, de ha hazudnál, sokkal rosszabbul érezném magam és abból lenne inkább vita. Úgyis kiderül, hogy randizni mész, ha nem is az első alkalommal. Ha a feleséged lemondott rólad, akkor viselje a következményeket.
2009. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Leírok egy megtörtént esetet, amely egy férfi kollégámal történt. Kapcsolatuk kihült a feleségével, 2 lányuk van. Őszintén megbeszélték érzéseiket, s nagyon kultúráltan megoldották a dolgot. A lényeg: a 2 gyereknek továbbra is egészséges, teljes családot biztosítanak (nincs válás). Mindenki kereshet magának új kapcsolatot, de a randizás stb. miatt előre szóljon a másiknak (hogy legyen, aki a gyerekekkel legyen addig). A közös lakásukba egyik sem viheti fel új párját. A férfi kollégám megkérdezte nejétől, hogy mekkora az az összeg, hogy továbbra is főzzön rá, ruháját mossa, vasalja - majd az asszony által megadott összeget minden hónapban leteszi az asztalra + a rezsit. A többi zsebpénz. Azóta is tudtommal boldogan élnek (azóta jobb munkahelyre sikerült elhelyezkednem).
2013. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!