Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párom szünetet akar, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szünetet akar, hogy tudnám erről lebeszélni?

Figyelt kérdés

...úgy, hogy ő maga önként letegyen róla. Én vagyok az az "ámokfutó", aki naponta több kérdéssel teleírja a gyk-t a párkapcsolati válság miatt.

Ez is a mi sztorink: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__19..

Viszont most nem ugyanaz a kérdés, mint eddig. Kimondottan az, hogy egy nő miért akar egy 13 éves (általam jóként megélt) kapcsolatban szünetet tartani? Azt mondja nem utál, nem is feltétlen szakítani akar, csak egyedül lenni.

Mi ebben a logika? Ő 30 éves, nem kislány. Miért nem tudja velem megbeszélni a gondjait? Vajon rá tudnám-e venni, hogy felhagyjon ezzel?


2011. júl. 8. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki szünetet akar egy kapcsolatban az többnyire a kapcsolat végét jelenti..

13 év után már nem olyan könnyű csak úgy kidobni a partnert..Így a szünettel nincs az az érzés,hogy mélységesen megbántjuk a másikat,így időt adunk arra,hogy a másik is belássa itt már nincs miről beszélni..

Felnőtt emberek vagytok..Neked szépen fel kéne fogni,hogy már nem számít a 13 év..már nem elég,vagy valami nagyon nem működött csak éppen nem vagy képes felfogni,vagy elfogadni..

Szerintem enged,hogy szüneteljen,és ne lepődj meg ha pár hét múlva szépen megmagyarázza neked,hogy jobb lesz inkább külön ezentúl..de maradhatok barátok..

2011. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
talán mert vele is ilyen ámokfutó vagy,és kicsit besokallt.. folyton nyüstölöd,és hajtogatod h bezzeg ez egy szuper kapcsolat,őt pedig meg se hallgatod. nem tartod tiszteletben a kéréseit,most is lebeszélni akarod,nem engedni h önmaga lehessen. hagyd h kifújja magát,ne zaklasd.
2011. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak homályos megérzései vannak attól, hogy mi a probléma, és amíg nincs lehetősége egyedül elmélkedni róla, megbeszélni is nehéz lesz.
2011. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
arról
2011. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában ilyenkor a férfi úgy látja, hogy hát jó ez így, a nő meg úgy, hogy úristen 30 éves vagyok, 13 éve együtt vagyunk, nem haladunk sehova, elpocsékoltam az egész fiatalságomat..
2011. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van egy hétköznapi kérdésem: tizenhárom évig nem volt időd feleségül venni? Talán most feldobhatnád ezt az ajánlatot, hátha felcsillan a szeme.
2011. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Látom nagyon szenvedsz.

Szerintem elég nagy a korkülömbség köztetek. Ami ha lány már legalább 25 lett volna mikor megismerkedtek akkor nem lenne most nagy baj, na de ö még tini volt és az egész fiatalságát neked szentelte. most viszont azt érzi, hogy még ifatal, és egy unalmas bajokkal teli kapcsolatból most tud menekülni. Esteleg már ott egy harmadik.


Ha még szeret akkor most vár hogy megváltozz esetleg valami legyen. ekkor el kell döntened hogy vállalod-e hogy megváltozol és mindent megteszel azért hogy olyan legyél amira ö vágyik, ez nem egyenlö hogy papucs legyél, de pl ha az hiányzik neki hogy fogd és vidd el spontán moziba vagy vacsorázni akkor az. ez ne csak most legyen, hanem állandó.


de lehet (én így voltam) amikor már annyira kiábrándul az ember hogy semmi esetre sem akarja már a párját, habár nagy gond nincs, de már annyira máshova vágyik, hogy képtelen a másikkal elképzelni egy percet is.

2011. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Pasija van, félre dug. Ez már elbukad!


Szünetet akar = ki vagy rúgva!

2011. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Elolvastam az előző kérdést is,és a kommentjeidet is.

Nézd,nagyon keménynek fog hangzani,de ne akard lebeszélni a szünetről,sőt a szakításról sem!Menjen isten hírével,bár mennyire is fáj,Ő nem érdemel meg Téged!Amiket,és ahogyan leírod,egy nagyon mély érzésű,és nagyon intelligens férfi vagy.Én azt nem értem,hogy egy ilyen emberrel mint Te,hogy nem tudja a menyasszonyod megbeszélni a problémáit?!Ha vannak neki egyáltalán..Bár Én ezt kétlem,szerintem Ő beleunt ebbe a kapcsolatba,de még a ragaszkodás meg van valamennyire benne,és ezért kér "szünetet".Mert sokkal könnyebb szünetet kérni,mint kimondani,hogy vége.A szünet alatt majd meglátja mi lesz,ha jól meg lesz nélküled,akkor szakítani fog,ha nem megy neki egyedül,akkor majd visszasírja magát.Sajnos Ő már nem szeret Téged,abból amit leírtál,teljesen egyértelmű,csak nem meri kimondani.A szünet kérés jó kifogás,ezzel el lehet odázni a szakítást..

Hogy miért nem tudja Veled megbeszélni a gondjait,számomra rejtély.Azt viszont biztosan tudom,hogy életében nem volt még dolga másmilyen férfival,ezért nem tud egy kicsit sem értékelni!Nagyon szerencsés lány,amiről fogalma sincs...

2011. júl. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Van egy hétköznapi kérdésem: tizenhárom évig nem volt időd feleségül venni? Talán most feldobhatnád ezt az ajánlatot, hátha felcsillan a szeme."


Az az igazság, ha már idáig jutott, akkor már csak felidegesíti. kb. így. Ja persze eddig le se szartad, most meg félsz, hogy ugrik a két lábon járó hüvely-mosónő-szakács. Menj anyádba! Eddig te nem akartad, most már meg nekem nem kellesz.

2011. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!