Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás-De még igazából nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mato70 kérdése:

Válás-De még igazából nem tudom lezárni veled!?

Figyelt kérdés
Külön élünk egy éve a férjemmel , aki jelenleg is együtt él egy másik nővel. Elszakadni nem tud tőlem, bár próbálta! Jelenleg velem csalja a mostani párját.Válási papirokat több mint két hónapja aláírtuk, de nem adta még be. Tudom helytelen, mert engedek neki, én is akarom, de sajnos szeretem még mindig.Rendeződhet még a helyzetünk vajon?
2011. júl. 9. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem.
2011. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, ha ez a helyzet köztetek, előbb küldi el azt a lányt, akivel együtt él, mint téged. Ne sürgesd ne faggasd, várd meg mit lép.
2011. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Egész életében ezt fogja csinálni... Soha nem lesz teljesen a Tiéd. Csak izgatja, hogy csalhatja a jelenlegi párját (is), de nem számít, hogy pont veled...
2011. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Már vártam, mikor teszik fel a mai naiv buta kérdést. Lehetne több eszed, vagy legalább tartásod.
2011. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Feleségnek nem kellettél, de szeretőnek kellesz. Ne áltasd magad tovább, mindig lesz melletted valakije, és olyankor mindig te leszel a felesleges harmadik.Neked kell döntened, mert ő nem fog soha.Képtelen rá.
2011. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Legyél önálló, éld az életed, és ha visszajön, fogadd el. Ha nem jön, ne bánd. Ha jön valaki más, azt is csak úgy fogadd el, mint laza kapcsolatot, szerelemből vagy szeretetből.
2011. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány éve vagytok házasok? Ha leülnétek megbeszélni a dolgaitokat talán még lehet ebből valami. Az mindenesetre nem mellékes hogy mindketten szeretitek mégy egymást. A kérdés csak az hogy minek ide a másik csaj. Ezt kérdezd meg a férjedtől. Miután ezt megkérdezted és választ kaptál tisztázd le a férjeddel hogy döntse el hogy haza jön e vagy marad a nőnél, de akkor veled fejezze be. Ennyivel tartozol magadnak.
2011. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nincs a nőkben annyi tartás hogy nem alacsonyítják magukat le egy darab hús szintjére?Ez a pasi még élvezi is hogy két nővel van. És a két ostoba nő fel se fogja hogy csak eszközök.
2011. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor mi volt az oka a válásnak? Ez elég zavaros.
2011. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hogy mégis mi volt az ok, hogy elhagyott??? Néha ugy érzem, talán sohasem szeretett igazán.De akkor miért nem enged el még most sem!? (Ne jöjjön most senki a szex-el, hogy két nője lehet egyszerre és bolond lenne kihagyni!)Szereti a nőt és mégis kellek? Akkor az milyen szerelem???
2011. júl. 13. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!