Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után két kigyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után két kigyerekkel hogyan lehet újrakezdeni?

Figyelt kérdés
4 éves és 1 éves gyerekeimmel maradtam egyedül. Hogyan lehet ismerkedni így? Hol keressem azt az embert aki a gyerekeimet is elfogadja? 28/L
2011. júl. 13. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagy egyedül? Ha egy éves a pici, gondolom nem rég. Nem szabad görcsölni, tudom közhely, de ne keresd az igazit, ő fog rád találni!! Sok sikert!
2011. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most a gyerekekkel foglalkozz, ők az elsők, ráérsz új pasit fogni.Nézz mindent a kicsik szemszögéből.Ha meg itt az ideje, úgyis rádtalál a nagyő, amint az 1. írta.
2011. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Szépen lassan keresgélj,persze,hogy a gyerekek az elsők,de minél többet leszel egyedül,annál magadnak valóbb leszel,így hát csak bátran!Nem azt mondom,hogy minden héten más hapsit vigyél haza,de járj nyitott szemmel!

Sok sikert,és kívánom,hogy találd meg az igazit!!!

2011. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csodálom a bátorságod,de nagyon szorítok neked,hogy minél elöbb egyenesbe jöjjön az életed,mert egy cipobe járunk,csak én egy gyerekkel
2011. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 3 gyermekkel maradtam egyedül, s 2 év után találtam rá az igazira, amikor nem is kerestem, ő talált rám. Görcsölni nem szabad, úgyis eljön amikor nem várod. Én 33 évesen találtam rá, vagyis ő talált rám. Már ott tartunk, hogy a felesége vagyok, s e hónapban fog megszületni a kisfiunk. Úgyhogy fel a fejjel.

34/n 38hkm

2011. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

edesanyamat a születesem elött elhagyta az "apam"

nekem szerencsem volt, mert megismerte a vilag legfantasztikusabb emberet, a nevelöapukamat mar azelött, hogy "az eszemet tudtam" :)) azota is együtt vannak, igy nem nöttem fel csonka csaldban.. de nyilvan ez a legszerencsesebb eset:)

a legfontosabb, hogy akarmilyen fiatal vagy, es akarmenynire vagysz egy tarsra, ez ne menjen a gyermekneveles rovasara, ha nem talalsz magad melle allando tarsat, azt talan meg fel tudjak dolgozni, h a ferfiak jönnek-mennek, de azt egyikük sem erdemli meg, hogy eközben az edesanyjukat is nelkülözniük kelljen...


biztos vagyok abban, h nem gatolnak semmiben, ha megis olyan ferfival sodor össze a sors, akinek ez prblemat okoz, akkor nem ö az igazi, hiszem a gyermekeid hozzadtartoznak, ha elfogad, akkor velük együtt teszi. :)


nagyon sok sikert es kitartast kivanok neked! es igenis keress, hiszen aki keres, talal.. de ne görcsösen.. mert akkor vissztaerünk az eredeti problemahoz, h a gyerekek serülnek. :(


20L

2011. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Először is gratulálok ahhoz, hogy volt erőd a váláshoz! Én két hasonló korú gyerekkel még csak gondolkozom rajta, de csak vívódok...a gyerekek szeretik az apjukat, még kicsik ahhoz, hogy megértsék az igazi okokat, hosszú távon viszont én fogok tönkremenni. Mi a jobb a gyereknek? Idegbeteg, veszekedő szülők mellett, vagy egyedülálló szülővel nyugiban? Nagy kérdés!!!

De hogy kérdésedre válaszoljak: hagyj egy kis időt magadnak, élvezd ki, hogy jobban önmagad lehetsz, nem kell anyagilag, vagy máshogy megalázkodnod, vagy gúny tárgyává lenned, amiért számodra fontos dolgokra szánsz időt pl. egy jó fürdő, fodrász, egy új ruha. Mert nekem már lassan ezekre gondolnom sem szabad.

Nagyon szeresd a gyerekeket, ők mindenhez erőt adnak majd! És amint jó passzba kerülsz, ezt megérzik a férfiak is! Sok sikert!!

2011. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4 évembe telt, de SIKERÜLT!

Rendbe hoztam az életem. Megtaláltam azt a Férfit aki nagyon szeret engem és a gyerekeimet is :)

Szóval minden csúcs !

2015. márc. 25. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!