Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vegyek valamit a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek valamit a feleségem szülinapjára akit, még szeretek/25éve/, de jövö honapban vállunk,?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 07:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi az oka a vállásnak, de ha úgy érzed elfogadná, akkor igen.
2011. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ami szívből jön, azt sose titkold!
2011. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint a válást ő kezdeményezte.

Ne végy neki semmit, max. küldj egy sms-t a szülinapján.

2011. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

sztem egy virág bőven megteszi

meg esetleg egy rövid levélke amiben leírod h köszönöd neki az elmúlt éveket..

bár attól függ miért váltok

lehet h a levél túlzás

2011. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor a szívem szakad meg, hogy egy 25 éves kapcsolatot hogy lehet ilyen ebül befejezni?

Kicsit nézelődj itt:

[link]


A kérdésedre meg az a válaszom, hogy nem tudom, hogy milyen a viszonyotok, hogy békés és baráti, vagy ellenséges és a nő olyan rideg és teljesen könyörtelen, mint amilyen fejeket vágott Kathleen Turner a Rózsák háborújában?

Mert ha gonoszkodós ellenszenv van, akkor max egy sms (ezt a lovagiasság megkívánja), ha jó a viszony, akkor meg miért ne. Hogy érzed? Elfogadná?

2011. júl. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen, virágot. Miért? Mert, mint írod, szereted.
2011. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, akkor is, ha rideg veled.

A virág és a levél nem rossz ötlet.

2011. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nos nem mintha rám tartozna ,de ha szereted akkor miért nem azon gondolkodsz hogy a házasságodat hogyan mentsd meg? Ahelyet hogy ajándék legyen ne legyen.
2011. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nos nem mintha rám tartozna ,de ha szereted akkor miért nem azon gondolkodsz hogy a házasságodat hogyan mentsd meg? Ahelyet hogy ajándék legyen ne legyen.

MERT 3HONAPPAL EZELÖTT,MEGCSALT 1NÖS FÉRFIVAL,ÉS NEM TUDOM,HOGY BÁNJA-E,DE LEVAN FOGYVA,EGYEDÜL VAN.../ÉN AZOTA KÜLÖN ÉLEK/

2011. júl. 20. 06:45
 10/16 anonim válasza:
Szerintem beszéljétek meg a problémákat békésen és hideg fejjel. Esetleg vegyél neki tényleg rózsát, vagy valamit, ha Te tényleg igazán szereted őt akkor, ám fáj nagyon a megcsalás, de meg tudsz neki bocsájtani, de ezt ő honnan tudhatja, ha nem mondtad el neki, vagy ha esetleg nem is beszéltetek róla. Szerintem megérne egy próbát. Viszont, ha már beszéltetek és tisztán látod, hogy ő nem érez már irántad semmit, akkor hagyd a csudába, jobbat érdemelsz! Nekem ez a véleményem. De nézd meg a "Szerelempróba" vagy más néven/azt hiszem ez az eredeti címe/ "Tűzálló" című filmet. Nagyon szép történet s a kérdésedre is úgy hiszem választ kaphatsz.
2011. júl. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!