Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válóper beadása után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válóper beadása után mennyi idő múlva küldik a tárgyalás időpontját?

Figyelt kérdés
Visszakaptam levélben azokat a papírokat amelyeket én küldtem a bíróságnak. Annyi, hogy le van pecsételve, hogy ők mikor kapták meg. De már 1,5 hónapja beadtam, és tárgyalás időpontot még nem küldtek. A vagyonmegosztás is levélben kellett elküldenem.
2011. júl. 21. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyári szünet van a bíróságokon augusztus végéig. Majd utána fogják a tárgyalás időpontját kitűzni.
2011. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az a baj,hogy nyár van és nem foglalkoznak a bíróságon semmivel.anyum anno júniusba adta be és október 18ra kapott időpontot.de mondjuk neki mikor visszaküldték a papírokat akkor benne volt a tárgyalás időpontja.
2011. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!