Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Májusban volt az első tárgyalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Májusban volt az első tárgyalás. Mikor írják már ki a második időpontját?

Figyelt kérdés
Több mint 4 hónap telt el az első tárgyalás óta, a folytatás iránti kérelmet az első után adtam be, pár nappal, mert esélytelen, hogy béküljünk. A második tárgyalás időpontját még mindig nem írták ki. Egyedül nevelem a gyermekünket, gyesen vagyok, pénzt nem ad közel egy éve, rettentően várom, hogy végre elváljunk, név se kössön hozzá soha többet.
2011. szept. 12. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ezek fél évig is elhúzódhatnak. Gondolom van egy csomó ilyen ügy. ha nincs ismerős akkor nem lesz egyhamar a második.
2011. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem márciusban volt az első tárgyalás, ha minden igaz, októberben lesz a második, bár épp fél órája tudtam meg, h az exem beadott valami ellenkérelmet....2 közös gyerekünk nálam van, de még ő sem fizetett egy fillért sem tavaly október óta. Megkérdezhetem, melyik Bíróságra jársz? Én a budaörsire.
2011. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én budapestihez tartozom. Hú, neked sem valami szerencsés a helyzet. :( 2 kisgyerekkel, nagyon sajnálom. :( Remélem bűnhődnek még az életben az ilyen emberek, egyelőre azt látom, hogy férj vígan röhög a markába, én meg itt szívok, hogy gyesen vagyok a kicsivel, melóba kell állnom, mert még ha fizetné azt a kemény 20ezret, amiben megegyeztünk, akár oké is lenne, de így nem tudom megoldani a hónapokat. Remélem hamar egyenesbe jövünk, aztán én is röhöghetek egy jót, hogy sikerül boldogulnunk, és még őt sem kell tovább nézni közben. :)) Csak tartanánk már ott... :)

Nem semmi, hogy ellenkeresetet adott be, jéézusom, még húzza az időt?? :/ Remélem hamar túl lesztek rajta, és lezárhatod te is ezt a periódust. Én még várom, hogy végre kitűzzék az időpontot, az első válaszolónak is köszönöm a választ, szóval várjak türelmesen... Hát muszáj lesz...

2011. szept. 16. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!