Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet békésen úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet békésen úgy elválni, hogy nálam maradjon a gyermekem a házunk és az egyik autónk?

Figyelt kérdés

Szeretnék elválni a férjemtől ,mert már én és a 16 éves lányom nem bírjuk tovább.Mióta megszülettett a lányom állandóan agresszíven minden nap ordítozik velünk ver,folytogat.Idegileg már nem nagyon bírjuk.Szegény lányom is abban reménykedik ,hogy betöltse a 18-at és végre elmeneküljön.De a múltkor amikor, úgy megvert minket ,hogy még a lányom újját is eltörte betelt a pohár.Idáig azért nem akartam elválni a férjemtől,mert meg akartam kímélni a lányomat a válással járó mégnagyobb bántalmazáásoknak.De rájöttem így már nem tudunk élni:( Elviselni a mindennapi lelki és testi terrort.Évről évre egyre rosszabb a helyzetünk.A férjem idegbeteg és kezdi elfelejteni a dolgokot plkivett egy tejet a hűtőből stb és így újra csak rajtunk vezeti le az indulatait.

SOS Kérem segítsenek!!!!!!!!!!!Esetleg egy jó ügyvéd számát ,ha megadnák nagy segítség lenne.Szeretnénk minnél hamarabb véget vetni ennek,úgy hogy késöbb se tudjon minket zaklatni.

Előre is nagyon Köszönöm!!!!!!!!!!!


2011. júl. 23. 19:02
1 2
 11/11 anonim válasza:

A gyermeked válás esetén nálad marad, mivel az apja agresszív.

Az egyik autó is nálad maradhat, gondolom kettő van.

A ház viszont ha közös, akkor meg kell osztani. Azaz ki kell fizetned a férjednek a rád eső részét. Ha tetszik, ha nem.

2011. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!