Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatás végén az apának kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatás végén az apának kell hazavinni a gyereket akkor is ha külföldön élünk?

Figyelt kérdés
Most nyár elején hazavittem a lányomat az apjához Magyarországra de én vissza is jöttem. Augusztus végéig van ott nála.
2011. júl. 26. 12:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor felezni szoktak (vagy az utat, vagy a költségeket). Akár úgy, hogy oda az egyik viszi, vissza a másik, vagy úgy, hogy félúton találkoznak, vagy megfelezik a költségeket.
2011. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
talán ezt meg kéne beszélned apukával
2011. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
ja és még valami, repülőgépes utazásnál a gyerek utazhat egyedül és lehet mellé kérni felügyeletet
2011. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem megállapodás kérdése, ahogy ti megegyeztetek... Kocsival közel van, vagy repülni kell? Ez sem mindegy, szerintem meg kell beszélni, nincs rá szabály.
2011. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

tudom hogy nem e kérdéshez tartozik de mikor elvitted nem beszéltétek meg?

amúgy én az -egyszer te -egyszer én elven vagyok.

2011. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
1400 km-re lakunk és van hogy repülővel van hogy autóval megyünk. Eddig mindig én hoztam vittem de most nem tudok hazamenni mert dolgoznom kell. Beszélni fogok vele de előtte szeretnék felkészülni a támadásaira. Sajnos elég nehéz eset a gyerektartást se nagyon akarta fizetni.
2011. júl. 26. 12:24
 7/25 anonim ***** válasza:
Én külön országban élek a volt férjemmel, de a láthatással járó költségeket én fizetem, mert én voltam, aki elhozta a gyereket. Nálunk ezt a válásnál megállapították, nem tudom, ti mit beszéltetek meg, de szerintem ez korrekt.
2011. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hány éves a gyerek?

A repülőtéren lehet kérni assistance szolgálatot, ez azt jelenti, hogy átadja apuka a reptéren egy alkalmazottnak, aki elkíséri a géphez és folyamatosan vele van, a gépnél átveszik a sztyuvik, majd a fogadó reptéren átadják neked.


Nem kell vele utaznod sem neked, sem apukának.

2011. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ezt a megoldást is végigjártam már és sajna az a légitársaság amelyikkel jönne nem vállal felügyeletet.
2011. júl. 26. 15:13
 10/25 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lányod? Én 15 vagyok, és repülnék egyedül, ha kéne, főleg, ha már repültem előtte. Amúgy apukával meg meg kéne beszélni ezt nagyon, az én szüleim is elváltak, de nekünk apa mindenben segít, amiben tud, nem csak a megállapított gyerektartás, hanem ha valamire szükségem van, akkor beszáll, segít, és ő is meg szokta kérdezni magától, hogy nem-e kell valami..
2011. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!