Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatás végén az apának kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatás végén az apának kell hazavinni a gyereket akkor is ha külföldön élünk?

Figyelt kérdés
Most nyár elején hazavittem a lányomat az apjához Magyarországra de én vissza is jöttem. Augusztus végéig van ott nála.
2011. júl. 26. 12:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Plusz szerintem meg kell értse, hogy nem tudsz értemenni, és semmi baja nem lesz, ha felül a gyerekkel a repülőre, elvégre a saját lánya, foglalkozzon is vele.. Utolsó
2011. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Te nagyon szerencsés vagy,hogy ilyen apukád van de sajna ritka. Mióta szétmentünk soha semmiben nem segített a gyerektartást is évek múlva kezdte el fizetni. Mióta kiköltöztünk Németországba megint nem akarja fizetni merthogy én milyen jó keresek itt. Csak azt nem veszi figyelembe, hogy miért is kényszerültem arra,hogy más országba keressek állást. Sajnos a válság miatt tönkrementem anyagilag és ezt nagyon jól tudta és akkor sem kérdezte meg,hogy van-e mit ennie a gyereknek.
2011. júl. 26. 16:02
 13/25 A kérdező kommentje:
Amúgy még csak 10 múlt és nem utazhat egyedül.
2011. júl. 26. 16:03
 14/25 anonim ***** válasza:
másik légitársaság?
2011. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

15:55


Igazad van, kölcsönös megértéssel, megbeszéléssel és rugalmassággal sok minden megoldható.

De vannak olyanok - anyák és apák is - ahol nem a gyerek a lényeg, hanem az, hogy a másikat kicsinálják, kellemetlenséget okozzanak neki. Ha a kérdező azt írta, hogy korábban is volt probléma a gyerektartás fizetéssel és hasonlók, akkor nem olyan párnak tűnik, ahol megbeszélik kinek mi a jó és közösen döntenek. Van hogy mind a kettő, van hogy az egyik fél a hibás, a környezetemben sok mindent láttam már.

Ebben az esetben ha az apuka nem együttműködő, nincs megértéssel hogy anyukának most probléma az utazás és nem javasol más megoldást (legközelebb pedig az ő igényei lesznek figyelembe véve), akkor a kérdező nem tud semmit tenni.

2011. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Mióta kiköltöztünk Németországba megint nem akarja fizetni merthogy én milyen jó keresek itt. "


Semmit nem jelent hogy te mennyit keresel.

Az ő gyereke, köteles beszállni az anyagi terhekbe.

2011. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Sajnos csak az az egy légitársaság jön Budapestről ide.
2011. júl. 26. 16:11
 18/25 anonim ***** válasza:
átszállással se megy semmi? a gyereket kísérik akkor is, ha átszállással megy
2011. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ő azt várná el tőlem,hogy mivel már összeszedtem magam mondjak le a gyerektartásról.
2011. júl. 26. 16:13
 20/25 A kérdező kommentje:
Óriási kerüléssel lenne csak megoldható. 1,5 óra helyett 12 óra.És ráadásul rengetegbe is kerülne.
2011. júl. 26. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!