Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyibe kerül egy válás jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy válás jó ügyvéddel együtt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A húgom 2 éve vált él.(a vagyoni per még mindig tart,mert a volt férj állandóan fellebbezést nyújtott be,de már kimerítette magát..nem fellebbezhet többé.)

A húgom az ügyvédnek egy összegben előre kifizette az ügyvédi tarifadíjat ami majdnem 400.000 forintba került..

Elég sok ahhoz képest hogy már 2 éve zajlika per..

Én ügyvéd nélkül váltam el 1 tárgyalással.(gyerek,és vagyon is volt)

2011. aug. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy és nagyon gazdag, őrült sokba. De nem az ügyvéd miatt.
2011. aug. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 igazán jó ügyvéd 500 alatt rád sem néz.Aztán a többi már több dolog kérdése.A válás egyszerű,de ha gyerekelhelyezés,vagyonmegosztás is van akkor általában X%-a a vagyonnak.Hasonlóképpen,mint az ingatlan szerződéseknél.Ott 0,5%.Vagyonnál szerintem ügyvédje válogatja.Van amelyik rettenetesen pofátlan!


Azért marad még 1 kérdés : Ki a jó ügyvéd?????

2011. aug. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az előző válaszok igazak is, ha gond van. De ha meg tudtok egyezni előre mindenben, akkor más a helyzet. Tudom hogy ez sokszor nem működik, de ha netán mégis... Én 1,5 éve váltam el, az ügyvédem 50e-t kért a kereset megírására, beadására, és a tárgyaláson való képviseletért. Illetve volt azt hiszem 12e ft illeték. Ennyi. 1 tárgyalás alatt ki is mondták a válást.
2011. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ha előre megegyeztek, akkor 1 ügyvéddel is elválhattok és akkor csak 12 ezer forint a válási illeték. Vidéken az ügyvédek 20-50 között vállalnak ilyen ügyeket, a pesti árakat nem ismerem.
2011. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

200 minumum.

De könnyebb ha kinyírod a házastársad.

2011. aug. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha még nem hoztad fel a társad előtt a válást akkor jó ügyed van + ha férfi vagy írass mindent a nevedre /kevessebbet kap a társad/ és keress kó ügyvédet akivel kiszeditek a szart is a társad alól :D

A lényeg annyiba fog kerülni amennyit az ügyvéd elkér + amit válás után veszítesz... pl. ház, kocsi, stb.

Keress olyan ügyvédet aki nem dolgozik nagyon drágán és jól dolgozik/azaz keveset veszítesz/ Jah és nem az a ügyvéd jó aki sokat kér, mert egyik ismerősöm a semmiért képest 200-300 ezer forintokat kérni!!!

2011. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!