Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párom most készül elhagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom most készül elhagyni minket. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Történetem a következő:


16 éves koromban ismerkedtem meg vele,aztán 17 évesen össze is költöztünk,nagyon jól működő kapcsolat volt a miénk,amiből lett egy kislányunk. Ő már 6 éves. Voltak konfliktusaink,de sose volt eget rengető.


Másfél évvel ezelőtt úgy döntött itt hagy minket,mert nem szeret. Elment. Én visszakönyörögtem. Aztán megint elment,megint visszakönyörögtem. Így ment ez 3-szor 4-szer,míg az utolsó alkalomnál besokalltam és azt mondtam elég,nem kell hogy többet vissza gyere. Jelzem tönkretett idegileg engem is és a kislányt is. Mikor utoljára elment,nem kerestem,nem tartottuk a kapcsolatot.


Aztán egy este megcsörrent a telefonom,hogy ő nem bír az anyjáékkal élni(mert hozzájuk ment lakni),és rájött hogy minket szeret.Én egyből mondtam neki akkor gyere vissza. Vissza is jött,azóta össze is házasodtunk,sőt összejött még egy gyerek. Tudni kell,hogy egy nagyon jó munkát "dobtam" fel a gyerekért cserébe,amit nem a gyerek miatt bánok hanem azért,hogyha tudtam volna hogy ez lesz legalább védekezünk,nem sietjük el a dolgot. Bíztam a páromban hogy nem hagy el hisz olyan jól megvagyunk meg minden,a kislányom a mai napig retteg attól,hogy elköltözik. Mindennap kérdezte tőle,hogy igaz apa nem mész el nem hagysz itt minket. Erre tessék tegnap megkaptam indokolatlanul,hogy menni szeretne.


Lassan szülök,azt se várja meg hogy meg legyen a pici,egyszerűen meg sem hallgat,nem is próbál semmit tenni a változtatásért. Tudom ingerlékeny vagyok az utolsó hetekbe,de megöl az hogy nem vagyok képes a hasamtól semmire,nem tudok csinálni semmit,na meg ő is megszakad a melóba,mert este nyolcig dolgoznak,mert határidős munkájuk van,és így persze hogy nem vagyunk türelmesek. Hozzá teszem hogy biztos hogy nincs senkije,nem nő van a dologban. Mondtam neki várja meg a kicsit még megszületik,hátha másabb lesz,hogy érez a gyerekek iránt egy kis felelősséget... de nem.


Hogy lehetne ezt jóvá tenni? Kérlek adjatok valami tanácsot...


2011. aug. 21. 07:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de nagyon nagy marhaság egy férfit "visszakönyörögni", ráadásul többször is... Az első még esetleg elfogadható, de a második után tőlem térden állva sírhatott volna, akkor sem fogadtam volna vissza. A saját butaságod és naivitásod levét iszod. Ráadásul a gyerekedet is arra nevelted ezzel, hogy az apa/férfi, az csak úgy jön megy minden következmény nélkül.
2011. aug. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Tudom ezzel rohadt nagyot hibáztam... Azóta már rég túl lennék rajta... :(
2011. aug. 21. 07:29
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
Váljatok el egymástól szépen, ennyi.
2011. aug. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Úgy érzem belehalok,ha nem lesz velünk... Az egész fiatalságom nála van,együtt nőttük fel. Van egy csodaszép kislány tőle,meg most jön a kisfiú a napokban... pedig a gyerek retteg attól,hogy megint elmegy,nem akarja mert szereti.


Pedig ma van az egy éves házassági évfordulónk... Nem gondoltam hogy az 1 évet alig éljük meg

2011. aug. 21. 07:35
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
Ez olyan szomorú! Azt nem mondta, hogy most miért akar elmenni? Amúgy olyan rossz, hogy egy felnőtt férfi ilyen gyerekesen viselkedik! Ha minden jó akkor marad, ha már valami kis probléma merül fel, akkor meg menekül! Szerintem hagyjad a francba azt az embert, had menjen! Te meg próbálj szülői segítséget kérni a picihez!
2011. aug. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
60%
Nem a férfi itt a gyerekes, hanem a nő, aki képes többször is visszakönyörögni egy férfit, aztán a nem jól működő kapcsolatba még egy újabb gyereket vállalni...
2011. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

A szülőkkel nincs probléma bármiben mellettem állnak,de csak az apjának kellene felnevelni a gyerekeit...


Itt hagy mindent rám,a tartozásokat a gyerekeket a felelősséget,mindent... Ami persze nem baj,csak ő úgy mint aki jól végezte dolgát tovább áll,ráhagyva a másikra mindent,meg se próbálja megbeszélni hogy hátha lenne valami esély a változásra. És ez bosszant.

2011. aug. 21. 07:44
 8/40 anonim ***** válasza:
97%
Hát ilyenkor nem lehet mit tanácsolni! A férjednek kellene megérteni azt, hogy nem úgy működik a család, hogy az apuka lelépeget! Amúgy nem tudsz vele leülni, és megbeszélni a dolgokat?
2011. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom és együtt érzek veled. Nálunk tegnap derült ki, hogy a páromnak van valakije. Nekünk is itt a 4 éves kislány aki imádja az apját. Nem tudom mi lesz velünk. De! Bármilyen rossz is mindig gondolj a picurokra akik sok-sok erőt adnak neked a továbbiakban
2011. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

De igenis nagyon jól működött,előtte és utána is. Az meg hogy volt köztünk vita egy nagyobb rendű,még nem azt jelenti,hogy nem működhetett volna továbbra is jól,még a múlthéten semmi baja nem volt,hétfőtől vettem észre rajta hogy valami nem stimmel,kérdeztem az volt a válasz hogy nincs semmi baj csak fáradt.


És igen visszakönyörögtem,mert a szívem szakadt meg a gyerek miatt,aki együtt sírt velem,pedig nem sokat látott sírni,mert próbáltam leplezni a fájdalmat.

2011. aug. 21. 07:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!