Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tanácsoltok? 3 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? 3 éves kisfiamnak tölünk külön élő kisfiamnak azt mondja az apja, hogy minden játékát ő vette.

Figyelt kérdés
Alig vesz neki valamit, de fejlesztő játékot, vagy értelmes mesekönyvet egyáltalán nem. Ha kérem azt modja minek, úgyis vettem már neki eleget.
2011. aug. 29. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem értem a kérdést.

Tőletek külön él a kisfiatok??

2011. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy az apja él külön?
2011. aug. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én se nagyon értem
2011. aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült kibogoznom.
2011. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát ha ennyire zavar, vegyél neki te játékot, sztem nincs jogod beleszólni abba mit vesz neki az apja (jó, kivéve extrém eseteket de ez nem olyan), ő azt találja hasznosnak, te meg ezt ennyi. Vagy lehet ő szívesebben költ másra a gyerekkel kapcs., mint a hatszázadik idióta játékra...


de am én se vagyok biztos benne h jól értelmeztem :D

2011. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Wtf?
2011. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező:

Enyhén szólva is szánalmasnak tartom, amikor felnőtt emberek azon civakodnak, hogy ki mit vett kinek, hogy én vagy ő vett több dolgot és akkor ilyet, vagy olyat. Ez gyerekes. Szánalmas. Értelmezd, ahogy akarod. Nyilván arra értem, aki ezt csinálja.

2011. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeségeken ne vitázzatok már,kakild le,ha így is van.Azt kéne megérteni,hogy a gyerek az apját és az anyját is szereti,neki ezek a dolgok még nem fontosak,legalább te légy okos és ne marakodj!Ha felnőtt lesz majd tisztán lát ő is.
2011. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!