Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sos, ti mit csinalnatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos, ti mit csinalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés
arrol van szo hogy a sogornom egy harpia!! nem lehet el viselni, ugy kepzeljetek el hogy oda koltoztem termeszetesen lagzi utan a ferjemhez,es utana meg romlott a kapcsolatom a sogornommel,egy udvaron van ket haz, ok 4en vanna testverek es mivel ket haz van,ugy orokoltek hogy minda negynek van joga mind a ket hazhoz!szoval ez egyik hazba lakik a sogornom a ferjevel mi meg a masikban a sogorommal,mert a masodik sogoromnem lakik velunk o oda koltozott a felesegehez,de hiabanem lakik velunk neki is papiron meg van a joga a hazhoz! a draga sogornom orokolt az apjautan es az egez anyai resz az o nevere lett iratva,a ferjemnek csak az apai resz van meg,de az is el osztva 4el! mar bele untam hogy csak azt haljam hogy neki van a legtobb resze a hazban,es hogy ez az o udvara es hogy abban a hazban ahol mi lakunk nekia f ele szinte csak az ove! ezt a hazat ahol mi lakunk mi a ferjemmel kozosen at alakitottuk,mert szo szerint ugy nezatt ki mint egy cigany haz,megcsinaltuk a tetot,tettunk be termopan ablakot,ajtot uj butorok ,csempet,parketet szoval az egesz meg lett csinalva,de megis azzal jon hogy hiaba alakitottuk at a hazat,a fele uygy is az ove, szoval azt szeretnem megkerdezni hogy ha a ferjem az o reszet az en nevemr irassa,akkor ha esteleg tortenik majd valami a ferjemmel, persze nem akarom en ezt,felre ne ertsetek,akkor a draga sogornom ki tehet majd a hazbol? mert en ma nagyon csunyan ossze vesztem a sogornommel,mert mar meg untam hogy mindig csak azt hallom hogy neki van a legtobb resze a hazban,es amikor megmondtam neki hogy a ferjem resze az en nevemre lessz iratva,majdnem sziv infarktust kapott a meregtol,es azt mondta hogy nem lehetseges ha o es a tobbi tesztverek nem egyeznek bele hogy a ferjem az o reszet az en nevemre irassa! igaz volna ez?
2011. aug. 29. 23:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de néha tagolhatnád a mondanivalódat, mert ez így olvashatatlan. Le lehet pontozni.
2011. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
tudom boccs,deagep a hibas,mert nemjoanyomtato
2011. aug. 29. 23:35
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell összeköltözni a rokonokal,minden rokon élősködő,vérszipoly keselyű,sajnos saját tapasztalat.
2011. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
sajnos igy van, te hogy jartal?
2011. aug. 29. 23:37
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Tehat a parodnak 1/4 resze van, ezert nem lett volna szabad igy felujitani ezt a hazat a sajat penzetekbol. Egy ugyvedet kerdezz meg!
2011. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem a ferjemnek 3,16 resze van
2011. aug. 29. 23:41
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát,én is nehezen veszem ki hogy mi is a kérdés.

Végül is hogy is van ez??

A férjednek van 3 testvére vagyis négyen vannak 2 házra.

De a férjed nővére örökölte mindkét háznak a felét??

Nem igazán vágom..

Na mindegy.A lényeg az,hogy a férjed a saját örökölt részét arra íratja akire akarja.Ha rád akkor a te nevedre íratja.De ezzel nem vagy előnyös helyzetben.Ugyanis ha egyszer történne valami a férjeddel,akkor te sosem fogod tudni eladni a részedet(csakis a sógoréknak) mert más sosem venné meg.Az meg egy új kérdés,hogy tudtok így élni???

Egyébként én nem újítottam volna fel,inkább eladtam volna a férjed részét az sógornak,és vettem volna máshol házat..

2011. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
pontosan ugy irtad le az egeszet ahogy van! de ami a legjobban zavar hogy a ferjem sem all ki magaert, hanem inkabb hallgat,es mindig csak angem csitit hogy hagyak utana
2011. aug. 29. 23:47
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Sorolhatnám,apám már csecsemőként bántalmazott.Kirabolt a saját rokonom,lakáskulccsal,miután állást szereztem neki.A megtakarított pénzemet elvitte.Unokatesóm fél éven keresztül kufircolt anno az exemmel ,mostani párommal is megpróbált kikezdeni,de ő lelépitette,a pofámba röhögött,és lehuzótt pénzekkel.És még sorolhatnám,egy évig irhatanám még a szarságokat,a rokonok rosszabbak a banknál is,mind önző vérszivó,energiavámpir.Nem oknélkül nézek feléjük csak akkor ha muszály-.
2011. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mostanaig csak turtem,mert szegyeltam magam a tobbi sogoroktol,de eleg be telt a pohar!!
2011. aug. 29. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!