Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy férjeteknek van egy gyereke, aki már akkor fogant, amikor már ti anno együtt voltatok?

Figyelt kérdés

Kérdéseim:

- Maradnátok vagy elhagynátok?

- Ha maradnátok, hogy dolgoznátok fel?

- Felvennétek/tartanátok a kapcsolatot a féltestvérrel, vagy nem? Végül is féltestvére a saját közös gyereknek.



Tegyük fel, hogy a férj (tudatában félrelépésének), évek óta "rendes férj". Tehát több megcsalás nem történt. Csak ez az egy, amiből gyerek született.


Kérdésem oka: férjem, már párszor megkérdezte váratlanul: mit csinálnék, ha kiderülne, hogy van egy gyereke oldalágról.....


2011. márc. 24. 15:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Elhagynám. Nem a gyerek miatt, hanem mert megcsalt.
2011. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

ha akkor megcsalt,meg csalhatott többször is,vagy meg fog csalni.

Elhagynám azonnal.

2011. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor "hozta össze" a gyerkőcöt, amikor már együtt voltunk, akkor lehet szétmennénk. Nem tudom, hogy tudnám ezt feldolgozni ill. meg tudnánk-e beszélni. De elképzelhető, hogy megoldanánk. És ha igen, akkor viszont szeretném ,hogy a közös gyerekeinknek legyen kapcsolata a tesójukkal. Ha előttem lévő kapcsolatából lenne ilyen hirtelen felbukkanó gyereke, azt talán könnyebben bevenné a gyomrom.
2011. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Remélem, hogy csak viccelt a férjed!! Ezt jó lenne minél előbb tisztázni! Beszélj vele! Én nem bírnám ki, amíg ki nem húzom belőle, hogy mi van.


Ha mégis igaz lenne....nem tudom........ez nagyon nehéz ügy, nem lehet pár sorral elintézni. Ha jól belegondolok, hogy mit tesz ez az "ügy" egy kapcsolattal.....előbb-utóbb válás lenne a vége részemről. Hiába húznám, halasztanám... Ilyen jelentőséggel bíró hazugságot nem lehet a helyén kezelni.


Ja, és azt is jó lenne tudni, vajon ő mióta tud a gyerekről. Mindvégig tudta, esetleg tartotta is a kapcsolatot vele (ha igen és ezt nem vetted észre akkor vagy nagyon jól tud hazudni, vagy te nem figyeltél eléggé), esetleg ő is csak most tudta meg nemrégiben, hogy van egy gyereke??

2011. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Elhagynám. Ebben a dologban nem is maga a megcsalás lenne a durva, hanem az, hogy eltitkolta a gyereket. Viszont meg akarnám ismerni a másik nőt és a gyereket is, meg az egész történetet. Nemcsak a férjemtől, hanem a másik nőtől is. Mert ha még nem is gondoskodott a gyerekről normálisan, vagy nem foglalkozott vele, nem tartotta a kapcsolatot vele (ami ebben a szituban elég valószínű lenne), az még szörnyűbb. Azért is, mert akkor ugyanezt a közös gyerekkel is bármikor megtenné.


De ha jól értem, ez még csak egy feltételezés a részedről. Bár az tény, hogy elég fura, hogy állandóan ezt kérdezgeti.

2011. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom: van-e és nem tudom: viccel-e.

Ha kérdezem, elvicceli az egészet. De ismerve őt, ez még komoly is lehet.

Fél, hogy elhagyom ezért, és inkább nem őszinte. Sajnos ez is benne van a pakliban.

2011. márc. 24. 15:16
 7/21 A kérdező kommentje:

Azért nem állandóan kérdezgeti, de már többször kérdezte az évek alatt.

Ha van is neki, azt nem hinném, hogy tudott volna róla konkrétan. Azt nem tudta volna ennyire eltitkolni, szerintem.

Inkább csak félhet, hogy nem védekezett, vagy ilyesmire gondolok. De tényleg nem tudom.

2011. márc. 24. 15:18
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Minden viccnek a fele igaz!


Én elhagynám, az biztos.

2011. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
Ezért egy ma jól müködő házasságot ne rúgj fel.Már ha jól müködő,de arról nem irtál.Igen,akkor szeretője volt,ez tény,de ettől függetlenül a szeretője is hibás.Egy nős embernek szült gyereket?Mégis mit akart evvel elérni?Ezt a férjeddel beszéld meg,és ne rohanj rögtön ügyvédhez.Várj még,elöbb tisztázd le.
2011. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Azt mondod, szépen éltek, közben azt sem tudod, mikor mond igazat, és mikor nem. Azért ez túl komoly dolog ahhoz, hogy vagy viccel, vagy igazat mond. Picit állj a sarkadra, és várd el tőle az őszinte választ. Ha van gyerek azért, ha nincs, akkor meg azért. Ilyen bizonytalanságban nem jó élni, kérd meg, hogy finomítson egy kicsit a humorán. (mert én remélem, csak viccnek szánta)
2011. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!