Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mire lehet, kell számítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehet, kell számítani az első válóperes tárgyaláson?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nincs megegyezés akkor arra, hogy iszonyú sokáig el fog tartani, marha sok kitartás kell hozzá!!!!

Ha van egyesség akkor meg arra, hogy hogyan tovább!!!

sok sikert!!!

2011. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

(én ezt írtam le,ez most minek számíthat?)Mivel a házasságunk véglegesen és helyrehozhatatlanul megromlott, a bírósághoz az alábbi

k e r e s e t i k é r e l m e t

terjesztem elő:

Kérem, hogy a bíróság a Csjt. 18. § (2) bekezdés a) pontja alapján az alperessel kötött házasságomat bontsa fel.

2011. szept. 7. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs gyereketek és közösen meg tudtok egyezni a vagyonnal kapcsolatban, akkor csak egy körös lesz, nem is kell többször menni.


Ha van gyerek, akkor első alkalommal csak elmondjátok, hogy el szeretnétek válni és akkor lesz egy második tárgyalás, majd ott lesz ítélet.


Ez csak közös megegyezés esetén megy. Én kétszer váltam közös megegyezéssel.

2011. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én az előbb le írtat írtam bele,ezt nem közös megegyezésnek fogják szerintem venni.Igazából azt se tudom hogy el fog e jönni az alperes,mert nem jelentkezik,1 kiskorú gyerek van.Ha nem jön el a második tárgyalásra sem elválasztanak?
2011. szept. 8. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem derül ki, hogy közös vagy nem a válás, a gyerek miatt biztos, hogy legalább két kör.

Kötelező elmennie a tárgyalásra, orvosi igazolásokkal húzhatja egy ideig, de nem a végtelenségig, mert akkor megbünteti a bíróság.

2011. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!