Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan anya, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan anya, akinek a gyerekét az apának ítélték? Vagy lemondott róla az apa javára? Miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok ebben a cipőben, de megtenném, ha a helyzet azt kívánná. Ha a gyerek az apjával szeretne menni, ha nem tudnék neki megfelelő körülményeket teremteni nem láncolnám magamhoz. lehet vitatkozni azon, hogy ki a jó anya? Az aki anyai kötelességével élve harcol azért a gyerekért, aki az apjával akar lenni mert apás, vagy az aki lemond róla és a gyerek érdekeit tartja szem előtt. Persze ehhez kell az apuka is.
2011. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Érdekes, hogy lenne olyan helyzet, amikor egy anya nem harcol a gyerekéért. Ezt az első válaszra írtam. Fura egy világ ez, kéremszépen. Én szóltam.
2011. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
kedves második! Te láttál már gyereket aki epekedik az apjáért, de az anyja két körömmel harcol érte??? Én igen. A gyerek meggyűlölte érte az anyját, mert önző volt. Az apa is maximálisat tudott volna nyújtani a gyereknek és a gyerek is boldog lett volna. Lemondanék róla igen. Szar anya vagyok, mert a gyerekem boldogsága a fontosabb és nem az én anyai mivoltom. Enne lelkiismeret nem mondom, de egy apás gyerekre akkor se erőszakolnám rá az én akaratomat.
2011. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Anyósom lemondott a férjemről, aki egészen addig az apjánál lakott, amíg apósom meg nem nősült újra és az új felesége ki nem túrta onnan. Utána ismét anyósomnál lakott.

És hogy miért ment bele? Nem a gyerek apás mivolta miatt. Egyszerűen csak a saját érdekeit mindig is fontosabbnak tartotta, mint a gyerekeiét.

2011. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hangsúlyoztam a gyerek érdekeit. Hangsúlyoztam azt a tényt, hogy nem tudom eltartani. A házam ajtaja, az életem mindig nyitva állna előtte de magamhoz nem kötném, ha apa kell, akkor csendben a háttérbe húzódnék, azért, hogy ha a dolgok megváltoznak, akkor ott lehessek és nyújthassam a kezem.
2011. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyen házaspárt, az anya és az apa kultúremberek, nem olyanok, mint akikről néha itt olvasunk. A gyerek apás volt és ezért az apánál maradt, viszont az anyja akármikor láthatja, nem szidják egymást, egyszerűen volt annyi eszük, hogy a gyerek az első, nem a válási cirkuszuk.

Ha egyesek tudnák mit okoznak a gyereknek azzal, hogy egymást szidják előtte, meg eltiltják az egyik szülőtől, akkor biztosan nem csinálnák.

2011. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Joe.38 ***** válasza:
54%

Én ismertem egy nőt. 18 évesen férjhez ment. 26 évesen elvált. A haja a seggéig ért. Bőre hibátlan volt. Arca mint a babáé. Óriás plakáton is szerepelt mint playmat.

Elsőnek két éves korában hagyta el igen csak jól menő 10 évvel idősebb férjét egy birkózóval. Akkor két éves volt a gyereke. Aztán mivel kevés volt sport fizú visszakönyörögte magát. Aztán elment egy tóttal azaz egy szlovák gyerekkel ki szemöldökét szedő gigoló volt. Ekkor férje beadta a váló keresetet. Férje dolgozott, ment is a szekér. Lányát nevelgette, de anyjától el nem tiltotta.

Bíróságon a tótót beidézték az anya melletti tanunak. Hisz a férj "rosszul" bánt feleségével.

Aztán jöttem én. Mer, hát a tót is "rosszul " bánt vele.

Én is mentem a nő mellett tanuskodni. De nem hivtak be. Nem került rám a sor. Főleg a gyerek elhelyezés és az egyoldalú nő részéről a sárdobálás ment .

Mire másodszor mentem volna tanuskodni nem mentem, mert akkor már utódom kisérte azaz a következő Mercédeszes cigány kísérte a bíróságra ezt a nőt. Méghozzá egy boxoló felügyelete alatt. Ez a boxoló a Cosma gyilkosság másodrendú vádlottja.

A lényeg, hogy ez a nő mindig áldozat. A bíró is látta. Két év tárgyalás után és négy pasival megjelenő nőtől úgy elvették a lányát mint a sicc. Ez a nő mindig "áldozat" . Mellékesen megjegyzem, férjét a tóttal akarta megveretni, velem meg a tótot. Én utánnami Mercédeszes cigány meg engem fenyegetett. Az ember olyanba keveredik egy szép nő kapcsán, aki az ártatlan angyalt mutatja és gyönyörűsége oly mértékű, hogy csak az ördögtől származhat - hogy csak kapkodja a fejét, hogy most hol is van és mi történik körülötte? Egy a lényeg a bíróságon a nő írásban , szóban is lemondott a gyerekről, amit amúgy is elvettek volna tőle. Miért? Mert tapasztalat, szakma, tudás, hely és nyelvismeret nélkül kiment, kivitték Németországba. Hogy minek? Valószinű agysebésznek. Ő élni akart. És mivel férje jól menő nagy vállalkozó volt. Igy "biztonságba" tudta gyermekét.

De akárhogy is ez kakukk madárnak hat. Egy nőnek nincs olyan oka, hogy elhagyja, eldobja, lemondjon gyerekéről. Ez egy többes kapcsolat. Amit a kérdést felvető mond és gondol az téves. Hisz ez pont arról szól, hogy együtt. Együtt kell küzdeni.Kérdés felvető miért a gyerekről beszél, miért nem arról, hogy és mit tett az együtt maradásért. Hisz így indítottak. Ha nem így indítottak volna, gyereket sem csinálnak.

2011. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves utolsó, nem így kellne lennie,együtt vállaltuk. Röviden: én egy szép vidéki lány vagyok, aki szerelmes lett egy gazdag férfibe, aki rögtön gyereket akart, otthagytam miatta a munkámat is, és már én is nagyon szerettem volna gyereket. Annyira szerettem, felnéztem rá, istenítettem. Közben derültek ki róla az olyan dolgok, amiket évekig tűrtem. Megalázott. De tűrtem a gyerek miatt, hogy neki jó legyen. De eljött a pont, amit már nem lehet elviselni. Számtalan próbálkozás. Ezt mi rontottuk el. De ő tulajdonának tekintett. Nem érdekel a pénze, semmi, csak végre külön életet tudjak élni a gyerekkel, akivel akár mikor találkozhat, elviheti. De neki ez nem elég, ő akarja dacból nevelni.Bírósághoz fordultam, munkanélkülin vagyok, nem találok munkát, már mindennel próbálkoztam, és félek a tárgyalásig nem fogok, elvehetik, mert ő mindent tud neki biztosítani, nekem még lakásom sincs. A gyerek nagyon szereti az apját, ragaszkodik hozzá, nem akarok neki rosszat. Nem tiltom tőle. Se éjjelem se nappalom. Magamat hibáztatom, hogy nem láttam előre.... magam.
2011. szept. 18. 14:44
 9/15 anonim válasza:
100%

Szia!


Én hasonló helyzetben vagyok és azért csak hasonló, mert mi közös gyerekelhelyezést kértünk. Nem hetente dobáljuk a gyereket, hanem iskolaidőben hétfőtől péntek délutánig apával van, 16:00-tól vasárnap estig velünk. Szünetekben fordítva.

Sokan megkiabáltak, hogy egy anya ilyet soha nem tesz, de sok minden engem igazol. Nem romlott a tanulmányi eredménye és a tanítói szerint nem látszik rajta, hogy elvált szülők gyermeke. Kiegyensúlyozott és boldog. Van apukája és anyukája, bármikor számíthat ránk. Mindkettőnk új családja is elfogadta a helyzetet ők is szeretik a fiamat és őket is szereti a gyerkőc.

Egy dolog azonban biztos, ehhez két fél kell és az, hogy partnerek legyetek a válásban is. A gyerek soha nem lehet fegyver, mert a válásnak ő a legnagyobb áldozata.

2011. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Van egy barátnőm, akinek pokoli válása volt, verekedésekkel, a férj ivásával stb. tarkítva. Annyira kikészült a lány, hogy aláírta azt a nyilatkozatot, amelyben a férje lemondatta az összes közös vagyonról és a két gyerekükről (megjegyzem, a közös vagyon nagy része a lány öröksége volt). A férje elzavarta, elkergette hazulról. Most a barátnőm ügyvédtől ügyvédig rohangál azért, hogy mit tehetne... Ilyen is van.
2011. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!